Lucie Haskova

Lucie Haskova

Věděli jste vždy, že VÍCE je možné? Jen jste dosud nenašli způsob, jak se k tomu dostat? ACCESS BARS je letenka do nové reality. Vítejte na palubě. 

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů pomocí Access nástrojů. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to. Vítejte ve světě možností.


Next Upcoming Classes

Date Event Facilitator Host Location Medium
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.PopHostDisplayName}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

No classes to display.


Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

{{message}}

My Classes

קורס אקסס בארס

אקסס בארס הוא הליבה והיסוד של אקסס קונשסנס. זה יכול להיות נקודת התחלה של הרפתקאה מופלאה ויכול להיות משהו שאתה מוסיף לחיים שלך שיסייע לך ליצור יותר קלילות עם כל דבר. הבארס הן 32 נקודות ייחודיות על הראש שמתקשרות לתחומים ואספקטים שונים בחיים. במגע עם באר אחד, אתה מתחיל לנקות את האנרגיה שנעולה באספקט החיים הזה, רק מעצם המגע.

הענקה וקבלה של אקסס בארס

הענקה וקבלה של אקסס בארס® זה תהליך מזין מאוד ואדיב לך ולגוף שלך. אתה מתחיל לפתוח את הדלתות לאחדות - מקום בו הכל קיים ללא שיפוט. בקבלה והענקה של בארס תוכל להחליף בארס עם עוסקי בארס אחרים באזור שלך. זוהי דרך נהדרת לקבל הרצת בארס על בסיס קבוע!

מתיחת פנים של אקסס

מתיחת הפנים של אקסס היא דרך נהדרת להצעיר את הפנים ולהחזיר לאחור את סימני הזמן הניכרים בפנים ובגוף. המגע העדין והמלטף בפנים ובצוואר עובד עם תאי הגוף שלך על מנת לשחזר, להמריץ ולהצעיר

היסודות

קורס זה מוחק את יסודות המגבלה שחשבת שאתה צריך לחיות מתוכה כאילו שאין לך בחירה אחרת.! הקורס מועבר בכל רחבי העולם על ידי מנחים מוסמכים של אקסס ומהווה 4 ימים אינטנסיביים של חקירה של - מה עוד אפשרי. קורס היסודות יוצר בסיס למודעויות שטרם השתמשת בהן בחיים שלך!