Access 10 Emir Özgürlüğünüz için 10 Anahtar Ağu-11 Tele Seri (Access 10 Commandments - Turkish)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

10 Emir - Özgürlüğünüz için 10 Anahtar tele serisine hoş geldiniz!

Özgürlüğünüz için 10 anahtar, böylece kendinizle, yaşamınızla, realitenizle ve ötesi ile ilgili daha büyük bir farkındalığınızın olabilmesi adına size bilinç için kapasitenizi genişletmenizde yardımcı olacak bir yaşam biçimidir.

Ya eğer bir sınırlama olarak sahip olduğunuz her şey sizin sahip olduğunuz kilitleri açma kapasiteniz ise?

Over de auteur

Formaat

Prijs

HVH

MP3 Download
Aanvangsprijs: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} U bespaart {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Landprijs: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Verkoopprijs: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Landprijs: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Definitieve prijs: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Verkoopprijs: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Landprijs:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Aanvangsprijs: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Groothandel: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Süre: 10 bölümlük Tele Seri

Kolaylaştırıcılar: Gary M. Douglas, Dr. Dain Heer

Format: MP3 Dijital İndirme

Ön Koşul: Yok

 

Access 10 Emir - Özgürlüğünüz için 10 Anahtar tele serisi nedir?

Ya eğer her zaman arzu ettiğiniz yaşamı yaratmak için kullanabileceğiniz 10 basit araç varsa? Siz gerçekten bilinçli bir dünyaya hangi katkıyı olabilirdiniz?

Sonsuz bir varlık olarak siz her zaman sorudasınızdır, asla cevapta değil. Siz sonuca vardığınızda ya da cevabı bulmaya çalıştığınızda yargıya varmanız gerekir.

– Gary M. Douglas

Ya eğer sınırlamadan tamamen özgürleşmek sizin için bir realite olabilseydi?

 

+++ +++

Bu sizin, neyin ilginç bir bakış açısı olması gerektiğine karar vermenizle ilgili değildir; bu, sahip olduğunuz her bir düşünce, his ve duygunun sadece ilginç bir bakış açısı olması ile ilgilidir, çünkü en baştan hiçbiri size ait değildir.

– Gary M. Douglas

+++ 

 

Bu eşsiz, 10 haftalık Access Consciousness'ın 10 Emri tele serisinde Gary Douglas ve Dain Heer'e katılın - onları kullanmak, onları uygulamak ve gerçekten onlar OLMAK nasıl oluyor? Bu anahtarlar Access Consciousness Foundation sınıfının tamamlayıcı bir parçasıdır ve Access Kolaylaştırıcısı olmanın bir ön koşuludurlar.

Dünya çapında binlerce kişi depresyonu, para eksikliğini, ilişki sorunlarını, beden problemlerini ve üstesinden gelinemez gibi görünen diğer pek çok durumları aşmak için bu On Anahtarı kullandılar.

Sizinle ilgili harika olan anlamadığınız şey nedir? Her zaman mümkün olduğunu bildiğiniz ancak henüz elde edemediğiniz yaşamı yaratmaya başlamaya hazır mısınız?

Bunlar, size toplam özgürlüğü verecek her şeyin ve hayatta bilinçli olmanızı kolaylaştıran her şeyin anahtarlarıdırlar; başka birisinin bakış açısının veya başka bir şeyin etkisinde olmak yerine kendi hayatınızı seçmeniz için basamak taşları. Onları her zaman kullanmayı talep ettiğinizde bir var olma ve sahip olma biçimi haline gelirler. Bir realite olarak hayatın tümü bana kolaylık ve neşe ve ihtişamla gelir.
– Gary Douglas, Accss Consciousness Kurucusu

Sınıf içeriğine dahil olanlar:

  • MP3 dijital indirmeler

Teslim bilgisi:

Dosyalarınızı indirebilmeniz için siparişinizden sonra indirme talimatları ile birlikte size bir e-posta gönderilecektir. Eğer satın almadan önce oturum açarsanız indirmelerinize, hesap panonuzdaki İndirmeler'den de erişebileceksiniz.  

Gary Douglas, 30 yıldan fazla süredir Access Consciousness olarak bilinen bir dizi dönüşümsel hayat değiştiren araçlar ve proseslere öncülük etmiştir. Bilincin yaratıcı kıyısında olan bu araçlar, dünyanın her tarafından on binlerce kişinin hayatlarını dönüştürmüştür. Hatta bu çalışmaları dünya genelinde eğitimli yaklaşık 5000 kolaylaştırıcı ve uygulayıcı ile 170 ülkeye yayılmıştır. Basit ama çok etkin olan araçlar, bütün yaşlar ve geçmiş deneyimlere sahip insanlara, onları dolu dolu bir hayat yaşamaktan alıkoyan kısıtlamaları kaldırmalarında yardımcı olmuştur.

Daha fazla öğren

 

Dr. Dain Heer çoksatar kitap yazarı uluslararası ünlü konuşmacı ve bilinçlilik ve değişim kolaylaştırıcısıdır. Dain 20 yıldan beri, dünyanın her tarafından insanları - her kültürden, ülkeden, yaştan ve cemiyetin bütün sosyal tabakalarından insanları kendi gerçek muazzamlıklarına davet etmektedir. Gerçekte kayropraktörlük eğitimi almıştır, şifalandırma için insanların kendi yetenek ve bilişlerine girmek ve onları kabul etmelerini kolaylaştırmak suretiyle tamamıyla farklı yaklaşımı vardır.

Daha fazlasını öğrenin