Girişimcinin Satış ve Pazarlama Rehberi Mayıs-2021 (The Hustler's Guide to Sales & Marketing May-21 - Turkish)


By Chris Hughes

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Chris Hughes ile Girişimcinin Satış ve Pazarlama Rehberine Hoş Geldiniz!

Pazarlama, insanların yaratmak isteyeceğiniz gelecekle ilgilenmelerini sağlamak için kullandığınız ekmek kırıntılarıdır. - Chris Hughes

Eylül 2021 Puerto Vallarta Meksika'daki CF sınıfının Sertifikalı Kolaylaştırıcı gerekliliği (ön koşulu)

About

Format

Price

QTY

VOD + MP3 Download
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Süre: 2- bölümden oluşan akşam sınıfı ( yaklaşık 5 saat)

Kolaylaştırıcı: Chris Hughes

Format: Video Kaydı + MP3 Kaydı

Ön koşul: Yok

Girişimcinin Satış ve Pazarlama Rehberi Nedir?

Satış ve pazarlama...arzu ettiğiniz şey ama bunun yanlış olduğunu düşünüyorsunuz.

Diğer düşündüğünüz her şeyi haklı çıkarıyor. Ya eğer hiçbir bakış açısı olmadan her ikisinden de keyif alsaydınız?

+++ +++
Tanıtım yapmayı bırakın ve yaratmak istediğiniz değişimin enerjisi olun.
–Chris Hughes

Sınıfta verilenler şunları içerir:

  • Sınırsız Video kaydı erişimi (İnternet bağlantısı gerekir)
  • MP3 Dijital İndirme

İçerik Bilgisi:

Video Kaydı: Tekrar tekrar, istediğiniz kadar izlemek için Access Hesabınızın içinden tekrar kaydına anında erişime sahip olacaksınız! Bundan daha iyi nasıl olur?

Dijital indirmeler: İngilizce versiyonu almanız üzerine, dosyalarınızı indirebilmeniz için size indirme talimatlarını içeren bir e-posta gönderilecektir. Ayrıca satın almanızı takiben, Access hesabınıza giriş yaptığınızda Hesabım/İndirmeler bölümünden de dosyalarınıza erişebileceksiniz.

Chris Hughes Antika Birliği'nin müdürü ve AAADA'nın Başkan Yardımcısı ve Yaşamın Zarafetinin yaratıcısıdır. Aşağıda Yaşamın Zarafetiyle ilgili çalışmalarından birkaç görüş bulabilirsiniz. Christopher Hughes ayrıca Sizin İçin Doğru Ses'in de başkanıdır.

Western Ontario Üniversitesinde Opera ve Şan eğitimini tamamladıktan sonra, Chris profesyonel opera dünyasına adım attı, sonuç olarak Toronto Üniversitesi Opera Okulu'nda Yardımcı Sanat Direktörü oldu. Daha sonra sesini çeşitli sektörlerde müzikli gösterilerde, seslendirme videolarında, çizgi film ve asansörlerde kullandı.

Avustralya'ya taşındıktan sonra Chris, Queensland Teknoloji Üniversitesi'nde (QUT) Bütünleşik Pazarlama İletişimi alanında Master'ını tamamladı. Şu anda Brisbane'de Antika Birliğinde İdari Müdür ve Sanat Galerisi Müdürü olarak görev yapmaktadır. Her ikisi de Access Consciousness'ın özel programları olan Sizin İçin Doğru Ses ve Yaşamın Zarafeti Sınıflarını kolaylaştırmaktadır. İnsanların "güzel yaşamasına" yardım etmeyi ve her zaman herkesin kendilerinin en iyi yönleri dahil, raftan en iyi şeyleri alıp kullanmasını cesaretlendirmeyi arzu etmektedir.