Umowa i Dostarczenie Grudz-14 Tele-cykl (Deal & Deliver Dec-14 Teleseries - Polish)


By Gary M. Douglas

Witaj na Tele-cyklu Umowa i Dostarczenie!

Te spotkania pozwolą Ci osiągnąć klarowność, podczas dokonywania jakiejkolwiek umowy z kimkolwiek - w odniesieniu do Twojego zawodu, biznesu, parcy, związków, rodziny, przyjaciół, ect.

A co jeśli, te spotkania mogłyby zmienić wszystko w sposobie twojego funkcjonowania w biznesie i w życiu?

Te spotkania orginalnie pochodzą z Tele-cyklu Conversations In Consciousness (Konwersacje o Swiadomości) z Garym Douglasem.

关于作者

格式

价格

数量

MP3 + PDF Download
Initial price: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} You save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country price: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale price: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country price: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final price: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale price: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country price:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Initial price: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Czas trwania:  1 Tele-spotkanie

Facylitator:  Gary M Douglas

Format:  Pliki MP3, PDF

Wymogi: Nie ma

 

Czym jest Tele-cykl Umowa i Dostarczenie?

Umowa i dostarczenie jest podstawowym sposobem w jaki możesz poradzić sobie w swoim życiu, biznesie i ze wszystkim co dzieje się z życiu.

Pragmatyczny, praktyczny i prosty, te spotkania dadzą Ci pewiem rodzaj pytań, które powinieneś zadawać i informacje, których potrzebujesz aby tworzyć to czego pragniesz w życiu.

Aby mieć jasność w tym co Ty i każda osoba może dostarczyć, upewnij się, że: (1) umowa będzie pracować dla ciebie, (2) dowiedz się szybko, kiedy dana osoba nie jest odpowiednią osobą lub (3) nauczysz się jak ona może zrobić bardzo dużo tylko dla ciebie.

 

Tak więc, musisz chcieć, aby to czego pragniesz, było dostarczone lub nie dostarczone. I tym jest rozpoznanie, jaka tutaj jest umowa. Co jest umową? Co ta osoba dostarczy? Co ona może dostarczyć? to są pytania. Czy to oni, i czy mogą dostarczyć to, o co proszę?

--Gary M. Douglas

Jeśli nie funkcjonujesz poprzez pytanie - czy ta osoba to dostarczy, co wtedy zawsze zakładasz, że to zapracuje ponieważ tak zdecydowałeś, i tego chcesz, co jest fantazją, którą zawsze masz, kiedy czegoś chcesz, i kiedy myślisz, że jest to racją, czy to jest racją czy konfrontacją racji drugiej osoby. -

-Gary M. Douglas

 

A co jeśli posiadanie tych informacji da Ci klarowność, której potrzebujesz aby wiedzieć jaka jest umowa i jakiej umowy nie ma?

Dostarczone materiały zawierają:

  • Pliki MP3
  • Pliki PDF

Informacje dostarczenia:

Po złożeniu zamówienia, mail dostawy z załączoną instrukcją będzie wysłamy do ciebie, i wtedy będziesz mógł pobrać swoje pliki. Jeśli zalogujesz się przez zakupem, będziesz mógł również pobrać swoje pliki ze swojego profilu pod pliki do pobrania (digital downloades).

Gary jako pionier, ponad 30 lat temu, wprowadził zestaw transformujących życie narzędzi i procesów znanych jako Access Consciousness®. Efekty jego pracy dotarły już do 170 krajów, a liczba facylitatorów na całym świecie przekracza 5000 osób. Proste, efektywne narzędzia ułatwiają ludziom w każdym wieku, bez względu na pochodzenie, pozbyć ograniczeń, które powstrzymują ich przed całkowitą wolnością i kreowaniem życia, jakiego prawdziwie pragną.

Dowiedz się więcej