Seria teleklas Destraktywne implanty luty-2012 (Distractor Implants Feb-12 Teleseries - Polish)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

Witamy na tserii eleklas Destraktywne implanty!

Czy nadszedł już czas, aby przestać dawać się odwodzić od kreowania przyszłości, której prawdziwie pragniesz?

About

Format

Price

QTY

MP3 + PDF Download
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Czas trwania: 6-cześciowa teleklasa

Facylitatorzy: Gary M. Douglas, dr Dain Heer

Format: pliki MP3 i PDF do pobrania

Warunki wstępne: brak

Czym jest teleklasa Destraktywne implanty?

Jak często dajesz się złapać strachowi, zwątpieniu, poczuciu winy, żalowi lub złości? Albo popadasz w obsesję, próbując naprawić swoje życie, swój biznes, swoje związki i seks, który uprawiasz (albo nie uprawiasz), aby w jakiś sposób uzyskać poczucie sensu z tym wszystkim?

Gdyby to wszystko nie spychało cię z twojej ścieżki, czy miałbyś więcej przestrzeni na kreowanie życia i jego przeżywanie w sposób, którego naprawdę pragniesz? Czy byłbyś faktycznie bardziej obecny w swoim życiu, zamiast więznąć w uczuciach, emocjach i reakcjach, których wydajesz się nie móc kontrolować ani zmienić?

This teleseries provides information and effective tools that will enable you recognize the distractor implants and become free of them.

Destraktywny implant ma być uruchamiany wydarzeniami z Twojego życia i spychać cię z twojej ścieżki, powstrzymując cię przed staniem się tym, czym prawdziwie jesteś i przed wiedzeniem życia, jakie naprawdę chciałbyś wieść. Są powodem, dla którego wierzymy, że w niczym nie mamy żadnego wyboru.

Kiedy lądujesz w sytuacji, w której wydaje ci się, że nie możesz jej zmienić- być może utknąłeś w destraktywnym implancie.

–Gary M. Douglas 

 +++
Musisz pojąć jedną rzecz o destraktywnych implantach: zaprojektowano je po to, aby odwieść cię od wszystkiego, co dałoby ci wolność. Po to istnieją – aby odciągnąć cię od tego, co dałoby ci wolność.
–Gary M. Douglas

Świadomość destraktywnych implantów zmieniła moją rzeczywistość i pozwoliła mi mieć więcej energii niż uznawałem za możliwe. Wielkość zmiany ekspansji, jaka się pojawiła w moim życiu jest wręcz zjawiskowa – nie mam na to słów. Po raz pierwszy w życiu zaczynam rozpoznawać siebie.

–Anonymous

Czy teraz nadszedł już na to czas, aby stać się obecnym i zacząć żyć?

Czy nadszedł już czas, aby zmienić sposób, w jaki funkcjonujesz i odkryć lekkość bycia, której nigdy nawet sobie nie wyorbażaleś?


W ramach klasy otrzymasz:

  • Pliki mp3 do pobrania
  • Pliki PDF do pobrania

Dane pobierania:

Po zamówieniu otrzymasz email z instrukcjami pobierania plików. Jeśli przed zakupem zalogujesz się na swoje konto, uzyskasz jednocześnie dostęp do plików przez swój panel w zakładce Downloads.

Gary jako pionier, ponad 30 lat temu, wprowadził zestaw transformujących życie narzędzi i procesów znanych jako Access Consciousness®. Efekty jego pracy dotarły już do 170 krajów, a liczba facylitatorów na całym świecie przekracza 5000 osób. Proste, efektywne narzędzia ułatwiają ludziom w każdym wieku, bez względu na pochodzenie, pozbyć ograniczeń, które powstrzymują ich przed całkowitą wolnością i kreowaniem życia, jakiego prawdziwie pragną.

Dowiedz się więcej

Dr Dain Heer jest autorem bestsellerów i znanym na całym świecie mówcą i facylitatorem świadomości i zmiany. Od ponad 20 lat zaprasza ludzi na całym świecie do uznawania swojej wspaniałości – ludzi ze wszystkich kultur, krajów, w każdym wieku i z każdej warstwy społecznej. Z wykształcenia fizjoterapeuta, obecnie prezentuje całkiem inne podejście do uzdrawiania poprzez ułatwienie ludziom dostępu i uznania własnych umiejętności, mocy i wiedzenia.

Przeczytaj więcej