CENTILMENLER KULUBU (The Gentlemen's Club - Turkish Version)


By Gary M. Douglas

Centi̇lmenler kulübü’nde access consciousness™ kurucusu gary douglas ve değİşİk ki̇şİlerden oluşan bi̇r gurup erkek, açik yürekli̇li̇kle kadinlar, İli̇şki̇ler, seks, ci̇nsel enerji̇, mastürbasyon ve bu reali̇tede erkek olmak konularinda konuştular.

Acerca del autor

Formato

Precio

Cantidad

Book
Precio inicial: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Ahorras: {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Precio de país: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Precio de oferta: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Precio de país: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Precio final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Precio de oferta: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Precio de país:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Precio inicial: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Precio de mayoreo: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}/ producto

Yaptıkları geniş kapsamlı konuşmalar kâh komik, kâh hareketli, kimi zaman acımasız ve rezil şekilde, kâh dobra dobra ve derinlikli oldu. Douglas, çığır açan Access Consciousness® araçları ve prosesleri, içten gelen ilhamlar, kadınlarla nasıl konuşulacağı, bedenlerinin nasıl tahrik edileceği, küçülerek değil genişleyerek nasıl orgazm yaratılacağı ve seks ve ilişkinin nasıl olması gerektiği sabit bakış açısı yerine seks ve ilişkinin farkındalığından seks ve ilişkinin nasıl yaratılacağıyla ilgili inanılmaz bilgiler sunuyor.

İlişkilerden bahsederken Gary diyor ki “İnsanlar bazen bana ‘İlişkileri sevmiyorsun.’ diyorlar. Hayır. Ben kötü ilişkileri sevmiyorum. Orada kötü bir ilişki olması için hiçbir neden görmüyorum. Eğer bir ilişkiniz varsa, bu hayatınıza bir şeyler katacak ve hayatınızı daha harika, daha iyi ve daha eğlenceli yapacak bir ilişki olmalı. Bir ilişki eğer bunu sağlamıyorsa, neden bir ilişki içinde olasınız ki?”

Douglas aynı zamanda erkek olarak kendinize güvenmek, diğer erkeklerle bir ortaklık duygusu yaratmak ve hayatınızda sizi heyecanlandıracak şeyin ne olduğunu keşfetmek hakkında da konuşuyor.


“Centilmenler Kulübüne çok minnettarım. Hayatımda ilk kez bir erkek ve bir erkek bedeni olmaktan dolayı mutluyum.” -Centilmenler Kulübü Katılımcısı


“Bu semineri yaptığınız için çok teşekkür ederim. Âşık olduğum erkeği geri aldım.”
-Centilmenler Kulübü katılımcısı eşi.

Productos que también pueden gustarte

Gary Douglas, 30 yıldan fazla süredir Access Consciousness olarak bilinen bir dizi dönüşümsel hayat değiştiren araçlar ve proseslere öncülük etmiştir. Bilincin yaratıcı kıyısında olan bu araçlar, dünyanın her tarafından on binlerce kişinin hayatlarını dönüştürmüştür. Hatta bu çalışmaları dünya genelinde eğitimli yaklaşık 5000 kolaylaştırıcı ve uygulayıcı ile 170 ülkeye yayılmıştır. Basit ama çok etkin olan araçlar, bütün yaşlar ve geçmiş deneyimlere sahip insanlara, onları dolu dolu bir hayat yaşamaktan alıkoyan kısıtlamaları kaldırmalarında yardımcı olmuştur.

Daha fazla öğren