Ne Yardan Gecin Ne Serden (Having Your Cake & Eating it Too - Turkish Version)


By Margaret Braunack

Bir Hedonistin Gösterişli, Kendini Frenlemeden Orgazmik Yaşama Kılavuzu

About the Author

Format

Price

Quantity

Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

BU KiTAP NE KADAR DAHA ÇOĞUNUN SİZİN İÇİN GERÇEKTEN MEVCUT OLDUĞUNU KEŞFETMEYE DAVETİYENİZDİR!

Bu kitap size, sizin işinize yarayan bir dünyayı nasıl yaratabileceğinizi gösterecek. Kaç kişi hayatını umutsuzluk alanından, her gün aynı şeyi yaparak yaşarken, niçin bunalımda, mutsuz ve sıkıntılı olduğunu düşünerek yaşıyor? Bu kitap size; sizi ve yaratımlarınızı kısıtlayan çelişkilerden çıkmanızı sağlayacak; size herşeyin farkında olmanız için güç verecek, bu dünyada tamamiyle farklı bir şekilde işleme yönteminin mümkün olduğunu gösteriyor.

Dünyanızda bu güne kadar yaratmış olduklarınız sizin için yeterli mi? Yoksa çok daha fazlasının mümkün olduğunu bilmeniz konusunda sizi fasilite edecek araç ve tekniklere erişmeyi mi arzu ederdiniz? Dünyada çok daha fazlasının mümkün olduğunu biliyor ve şu an sahip olduğunuz hayattan daha büyüğünü yaratmanın yollarını mı arıyorsunuz?“Başka neler mümkün?” için hazır mısınız? Bu dünyada işe yaramayan herşeyi degiştirebilecek sihir ve mucizeleri yaratacak oluşturucu enerji olmaya hazır mısınız?

YAŞAM DENEN MACERA İÇİN HAZIR MISINIZ?

Margaret Braunack, sağlık, kişisel ve profesyonel gelişim alanlarında 25 yılı aşkın ve Yaratıcı Sanatlar alanında da 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Yöneticilik, satış, koçluk, eğitim ve gelişim dallarında çeşitli roller üstlenmiştir. Margaret başarılı pek çok iş kurmuş ve dünyanın birçok önde gelen organizasyonu, mentorları ve koçlarıyla çalışmıştır. Margaret kişileri anında başarılı hale getirecek fasilitasyon teknikleri ve bilgi birikimine sahiptir. Margaret bir Naturo Terapist, Beden Çalıştırıcısı, uluslararası tanınmış bir NLP eğitimcisi olmasının yanı sıra Ulusal Değerler Eğitimcisi, Yetkili Master Time Line Terapisti, Yetkili Master Hypnoterapist, Mentor, Koç, Dinamik bir Konuşmacı, Eğitimci ve Sertifikalı Access Consciousness® Fasilitatörüdür. Şu an uluslararası bir işin başındadır.

http://www.margaretbraunack.com

Products You Might Also Like

Margaret Braunack has had over 25 years of experience in the fields of health, personal and professional development, and over 20 years in the Creative Arts. She has held various roles in management, sales, mentoring, coaching, training and development. Marg has created many successful businesses, and has worked with some of the world’s leading organizations, mentors and coaches. Marg has gained the knowledge and techniques to facilitate anyone to instant success. She has trained as a Naturopath, Bodyworker, an Internationally Recognized Trainer in Neuro Linguistic Programming (NLP), National Values Trainer, Certified Master Time Line Therapist, Certified Master Hypnotherapist, Mentor, Coach, Dynamic International Keynote Speaker, Seminar Presenter, and Licensed Facilitator of Access Consciousness®. She currently runs an International Business.