Lucie Haskova

Lucie Haskova

Lucie Haskova

Věděli jste vždy, že VÍCE je možné? Jen jste dosud nenašli způsob, jak se k tomu dostat? ACCESS BARS je letenka do nové reality. Vítejte na palubě.

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů pomocí Access nástrojů. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to. Vítejte ve světě možností.

{{showBio2?"Read Less":"Read More"}} View All Upcoming Classes

Next Upcoming Classes

Date Event Facilitator Host Location Medium
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

No classes to display.


Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

{{message}}

My Classes

Access Bars Даряване и получаване

Даряване и получаване на Access Bars® е невероятно подхранващ и нежен процес за теб и твоето тяло. Започваш да отваряш вратите към единството – където всичко съществува без осъждане. При Барс Даряване и получаване ще можеш да обменяш Барс с други практикуващи в твоя район. Това е прекрасен начин да ти правят Барс редовно!

Access фейслифт

Access енергиен фейслифт може също да е едно блестящо допълнение към който и да е бизнес, където работиш с клиенти или телата им – за красота, спа, масаж и т.н. Разшири клиентелата си и асортимента на предлаганите услуги.

Основата

Този клас прави обратима основата от ограничения, чрез които си си мислил, че трябва да живееш, сякаш нямаш друг избор! Фасилитиран е от сертифицирани Access Consciousness фасилитатори по целия свят и е едно 4-дневно интензивно изследване на какво още е възможно. Класът създава осъзнаване за основата на осъзнаване, което все още не си използвал в живота си!