Lucie Haskova


Lucie Haskova

Lucie Haskova

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů. Obě metody, které teď používám, toto umí skvěle. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to.

Access kurzy facilitujeme většinou ve dvou, společně s Adrianou Těšínskou, rády našim absolventům předáváme různé úhly pohledů, rozdílné energie, společně vytváříme VÍCE

Facilitujeme kurzy po celé České Republice i na Slovensku

Více o nás, i širokou nabídku Access kurzů a dalších nástrojů najdete na našem webu

www.easytouch.cz

Kontakt: lucie@easytouch.cz

Vaadake kõiki tulevasi klasse

Järgmised tulevased klassid

Kuupäev Sündmus Abistaja Võõrustaja Asukoht Meedium
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Kuvamiseks ei ole ühtegi klassi.


{{message}}

Minu klassid

ACCESS BARS® kursus

Access Bars on Access Consciousnessi alus. See võib olla suure seikluse algus ja see võib olla miski, mille sa lisad oma ellu, mis juhendab sind suurema kergusega kõige loomises. Bars koosneb 32-st energia parsist, mis jooksevad läbi ja ümber sinu pea, mis on ühendatud erinevate elu valdkondadega. Puuduta ühte Barsi ja sa hakkad puhastama energiat, mis on lukustanud sinu elu selle valdkonna või asjaolu, seda lihtsalt puudutades.

Access Barsi kinkimine & vastuvõtmine

Access Barsi kinkimine ja vastuvõtmine on sinu ja su keha jaoks uskumatult hoolitsev ja lahke protsess. Sa hakkad avama uksi üksolemisse - kus kõik on olemas ilma hinnanguta. Barsi kinkimisel & vastuvõtmisel saad sa vahetada Barsi enda piirkonnas koos teiste Barsi praktikutega. See on suurepärane viis saada oma Barsid regulaarselt jooksma!

Access Facelift

Accessi Energeetiline Facelift on suurepärane viis noorendada nägu ja pöörata tagasi vananemise märke näol ja kogu kehal. Õrn rahustav puudutus sinu näol ja kaelal töötab koos sinu keha rakkudega, et taastada, elavdada ja noorendada.