Lucie Haskova

Lucie Haskova

Lucie Haskova

Věděli jste vždy, že VÍCE je možné? Jen jste dosud nenašli způsob, jak se k tomu dostat? ACCESS BARS je letenka do nové reality. Vítejte na palubě.

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů pomocí Access nástrojů. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to. Vítejte ve světě možností.

{{showBio2?"Read Less":"Read More"}} View All Upcoming Classes

Next Upcoming Classes

Date Event Facilitator Host Location Medium
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

No classes to display.


Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život?

{{message}}

My Classes

ऐक्सेस बार्स क्लास

ऐक्सेस बार्स अन्तर्भाग और नींव है ऐक्सेस कॉन्शस्नेस का।यह एक महान साहसिक कार्य का प्रारंभ बिंदु हो सकता है जिसे आप अपनी ज़िन्दगी में जोड़ सकते हैं, ताकि आपको हर चीज़ को अधिक सहजता के साथ रचने में सहायता मिले।बार्स सिर पर 32 अद्वितीय बिंदु हैं जो जीवन के विभिन्न क्षेत्रों और पहलुओं से सहसंबंधित हैं।एक बार बिंदु को स्पर्श करें और आप केवल स्पर्श से ही अपने जीवन के उस क्षेत्र या पहलू में अटकी ऊर्जा को साफ़ करना शुरू कर देते हैं।

Access Bars Gifting & Receiving

Gifting and receiving Access Bars® is an incredibly nurturing and kind process for you and your body. You begin to open the doors to oneness – where everything exists without judgment. In a Bars Gifting & Receiving you will be able to trade bars with other bars practitioners in your area.  It’s a great way to get your bars run regularly!

ऐक्सेस फ़ेसलिफ़्ट

ऐक्सेस फ़ेसलिफ़्ट एक अद्भुत तरीक़ा है चेहरे को फिर से जवान करने के लिए तथा चेहरे व पूरे शरीर पर आयु वृद्धि के लक्षणों की काया कल्प करने के लिए।

चेहरे व गर्दन पर निर्मल सौम्य स्पर्श आपके शरीर की कोशिकाओं के साथ काम कर उनका नवीकरण, सजीव बनाता व काया कल्प करता है।

फाउंडेशन क्लास

यह  पाठ्यक्रम उस परिसीमा की नींव को नष्ट कर देता  है,जिस से आप सोच रहे हैं कि आपको जीना  है, जैसे की आपके पास कोई और विकल्प नहीं है! यह दुनिया भर में  प्रमाणित एक्सेस कॉन्शियसनेस फैसिलिटेटर  द्वारा मुहैया कराया जाता है  और  यह ४  दिन की प्रचंड  खोज है कि और क्या संभव है। यह पाठ्यक्रम   जागरूकता पैदा करता है  नींव की  जागरूकता के बारे में  जिसका आपने अपने जीवन में अभी तक उपयोग नहीं कर रहे  हैं!