Zuzana Stepankova

Zuzana Stepankova

Zuzana Stepankova

 ...."The day I joined my first Access Bars® class was amazing, I just knew I had to be there and do it. Have you had moments in your life like this? I received two session and I gave two session with guidance of trained Bars Facilitator and more than that. I am now a trained Access Consciousness® Bars, Facelift and Body process Facilitator. I just know Bars® and other  Access Consciousness® modalities really work....

 ...."Mohu upřímně říci, že den mého seznámeni s Access Consciousness® a technikou Access Bars® mi přinesl o mnoho víc, než cokoli jiného, co jsem do té doby zkusila....Den, kdy jsem absolvovala svůj první Access Bars® kurz byl výjimečný. Dvě terapie jsem obdržela a dvě sama poskytla pod vedením zkušeného lektora a více než to. Nyní jsem Access Consciousness® facilitátor pro Bars, Facelift a další tělesné procesy. Prostě vím, Access Consciousness® opravdu funguje.....

 Zuzana attended her first Bars® class in May 2016. Her background as a Health Care Assistant working in a residential home for people with various health conditions including physical or mental impairment and previous massage training gave her a picture of what she would like to do and started to discover huge vital possibilities Access Consciousness® could have for everybody.

Zuzana says: "I now get my Bars® run regularly and experience more of a lightness of me and an ease with my being every time,  I have a kindness and caring for me now that I didn't have before. How does it get any better than this? Let's chat about changing the consciousness of you, your being and this beautiful planet, where I look forward to connecting with you very soon.

With ease, joy, sparkles and gratitude for each and everyone of you."

-----------------------------
CZ

Jste připraveni pro něco velkolepého a jiného?
Access Consciousness® přispělo v posledních 25 letech ke změně života více než 30 tisíc lidí po celém světě. Access Consciousness® - přístup k vědomí je řadou jednoduchých technik, nástrojů a procesů, které vás vedou k tomu, abyste se mohli propojit se svým vědomím a intuicí a posiluje vás k objevení více možností v životě, uvolnění energetických bloků a omezení, které vás drží zpátky a umožňuje vám vytvořit si život, jaký si přejete. Praktická, dynamická a pragmatická modalita "Access" poskytuje podrobné - "krok za krokem" procesy, které vás vedou k vědomějšímu životu a odstraňuje všechny překážky, které vám v brání v životě cokoliv přijímat. Metoda "Access Consciousness" a její základní technika Access Bars® je nabízena prostřednictvím kurzů, knih, audií a konzultací, a není o metaforách, myšlenkách nebo sladkých řečech, ale opravdu funguje!
Access Consciousness® Bars Facilitator Zuzana Štěpánková absolvovala svůj první kurz Access Bars® v květnu 2016 v UK. Zuzana má zkušenosti z práce v ošetrovatelství a v rehabilitaci  a jejími klienty jsou lidé s různým zdravotním stavem  včetně fyzického nebo duševního postižení.  Tato práce v kombinaci s kvalifikací maséra Relaxační a sportovní masáže ji přiměla k tomu, aby si utvořila názor na to, čeho chce dosáhnout a začala objevovat obrovské a zásadní možnosti Access Consciousness®.

Hnutí Access Consciousness byla založeno před více než 30 lety v USA Gary Douglasem. Gary začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě. On také přes chaneling získal Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z jakéhokoliv života, které jsou elektricky
uložené v mozku. K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku  bodů v různých kombinacích je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží.
Lékaři, odborníci  v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenali v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou od beta k mnohem uvolněnějším theta vlnám.

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. (Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: "To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život"). Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.

Zuzana říká: "Každý z nás má na světě svůj jedinečný úkol. Každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní. Pro mě, a pro mnoho a mnoho dalších Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. "Access" neposkytuje odpovědi, ale dává vám nástroje a procesy k tomu, abyste věděli, že víte a co je pravda právě pro vás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiněho. "Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás drží zpátky. To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu.

Pravidelně se scházíme s kolegy a vyměňujeme si terapii Bars® a pokaždé je to o dávání a přijímání a lehkosti bytí. Pečuji o sebe více, než kdy předtím a je to radostná věc. Mám licenci facilitovat kurzy Access Bars, Access Energetický Facelift a kurzy dalších tělesných procesů Access Consciousness®. Mám radost, že mohu prakticky vyučovat tuto techniku a každý nový praktik Access Bars® a jeho pokrok a úspěchy mě těší. Sdílení toho, co vím je mým hlavním cílem a umožnění lidem zlepšit přístup k vědomí a jejich bytosti je jedním z mých největších přání. Opravdu můžete na lidech poznat rozdíl před a po terapii a vím z vlastní zkušenosti, že to můžete také tak vnímat  a jiskra v očích vás prozradí. Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt vašeho života, od zaměstnání a kariéru po vztahy a rodinu a pomáhá tomu, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte k vám opravdu začnou přicházet. Jsem ráda, že se  na kurzech mohu podílet a mohu říci, že účastníci si užívají a baví se při zjišťování svých bodů a poznávání Access Consciousness®. Je to docela návykové a jakmile jste to jednou zkusili budete chtít poznat víc!"
Informace o Access Consciousness v češtině a kurzech ze Zuzanou v České republice najdete na http://accesszuzanagaia.simpl.com, Facebook: / accesszuzanagaiauk, / accesszuzanagaiacz a lze se přihlásit  e-mailem, který je uveden u každého kurzu. 

 

 

 

 

{{showBio2?"덜 읽기":"더 읽기"}} 다가오는 모든 수업 보기

다음 수업

날짜 행사 진행자 호스트 위치 매체
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

표시할 수업이 없습니다..


Do you remember the last moment in your life when you were totally relaxed and nurtured and cared for? Or has it been a little too long since you received healing and kindness without any judgment of your body or your being? An Invitation from Access Consciousness founder, Gary Douglas and co-founder Dr. Dain Heer

“"A question empowers. The purpose of asking a question, is not to get an answer, but to give you an awareness. Otázka posiluje. Účelem otázky není získat odpověď, ale dává Vám uvědomění".”

- Gary Douglas

{{message}}

내 수업

엑세스 바즈 클래스

엑세스 바즈는 엑세스 컨쳐스니스의 매우 핵심적이며 기본이 되는 수업입니다. 이것은 위대한 모험의 출발점이 될 수 있습니다. 그리고 이것은 하나하나의 모든 것과 함께 더 거대한 홀가분함을 독창하도록 당신을 도와줄 무언가를 당신 삶에 더할 수 있게 할 겁니다. 바즈는 삶의 다른 양상과 영역과 연관성이 있는 머리 위의 32개 유니크한 포인트들입니다. 바즈 포인트 하나를 만지면 당신은 그걸 그냥 만지기만 해도 그 바즈와 연관된 당신 삶의 양상이나 영역 속에 갇혀 있던 에너지들을 치우기 시작합니다.

Access Energetic Facelift

In this 1-day class, experience and learn an energetic-treatment that soothes your mind, rejuvenates your face and relaxes your body.