Corine van de Mortel

Corine van de Mortel

Welkom allemaal en leuk dat je een kijkje neemt op mijn pagina  

Laat ik mezelf even netjes aan jullie voorstellen. Mijn naam is Corine  van de Mortel, ik ben geboren op 14 oktober in 1980 en moeder van 2 kinderen (Fenne en Jesse) en partner van Paul.

Access Bars kwam in 2018 op mijn pad. Waar ik in het begin best sceptisch was, was ik helemaal overdonderd na het volgen van een class. 

‘Ik heb een leven voor en een leven na’. Dat idee!

De rust die ik voelde is met geen pen te beschrijven. De oordelen die ik over mezelf had waren naar de achtergrond verdwenen. Ik was nog nooit zo dichtbij mezelf geweest! 

 In het dagelijks leven houd ik me bezig met het coachen van kinderen en hun ouders op het gebied van hoogsensitiviteit en dat doe ik in mijn eigen praktijk ‘Kind & Co’ welke in Deurne zit. 

Zelf kwam ik er in 2005 achter dat ik HSP ben toen ik moeder werd van mijn dochter. Er ging een nieuwe wereld voor me open.

Met vallen en opstaan leerde ik mezelf kennen en het is een reis die nooit klaar zal zijn. Als kleine mini Corine voelde ik me niet gezien en begrepen. Ik voelde dat ik ‘anders’ was en lang deed ik mijn best om te ‘passen’.

Veel mensen die ik ontmoet lopen tegen hetzelfde probleem aan. Ze voelen zich niet gezien, niet begrepen en niet gehoord. Zodra je moeder of vader wordt van een hoogsensitief kind dan gaat er een meestal een hele nieuwe wereld voor je open.

De onrust in de wereld zorgt ook voor onrust bij onszelf. Deze kinderen willen ons laten zien dat we naar die onrust mogen kijken en gaan handelen vanuit kalmte en liefde.

Ik bedank mijn kinderen nog steeds voor deze lessen, zonder hen had ik deze niet door kunnen geven aan anderen.

Access Bars kwam in 2018 op mijn pad. Waar ik in het begin best sceptisch was, was ik helemaal overdonderd na het volgen van een class.

‘Ik heb een leven voor en een leven na’. Dat idee!

De rust die ik voelde is met geen pen te beschrijven. De oordelen die ik over mezelf had waren naar de achtergrond verdwenen. Ik was nog nooit zo dichtbij mezelf geweest!

Je zult begrijpen dat dit naar meer smaakte! Ik wilde deze boodschap verspreiden en dat deed ik dan ook door behandelingen te geven. Mooi, magisch en fantastisch om te zien dat kinderen en ouders dezelfde ervaring hadden dan ik.

De volgende stap diende zich in 2023 aan. Zelf de class gaan geven! En wat voelt het heerlijk om deze gouden tool te verspreiden aan ouders, praktijkeigenaren, kappers, schoonheidsspecialistes, onderwijspersoneel en iedereen die ook maar een beetje affiniteit heeft met het welzijn van mensen.

Mijn classes zijn relaxt (al zeg ik het zelf) ik laat me zoveel mogelijk leiden door de groep die ik voor me heb.

Het belangrijkste voor mij is dat jij je gezien, gehoord en begrepen voelt. En ook al kom je die dag om de behandeling te leren. Er is altijd een thema die de rode draad vormt die dag.

Ik wil je in de watten leggen en daarom is de lunch bij mij inbegrepen en is er de hele dag koffie, thee, water en wat lekkers.

Doe je een keertje mee? We gaan er een magische en heerlijk relaxte dag van maken.

Je kunt je aanmelden voor een class via mijn site.

Aankomende data:

6-2-2026

25-4-2026

26-6-2026

 

Liefs Corine

{{showBio2?"Read Less":"Read More"}}

Next Upcoming Classes

Date Event Facilitator Host Location Format
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.PopHostDisplayName}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

No classes to display.


“Uit je hoofd, in je hart!”

-

{{message}}

My Classes

Access Bars Class

Easy to learn, inexpensive and hands-on with a fully-trained facilitator guiding you in the technique.