Hayatınız için Anlaş ve Teslim Et Şubat-16 Tele Seri (Deal & Deliver for your Life Feb-16 Teleseries - Turkish)


By Gary M. Douglas

Hayatınız için Anlaş ve Teslim Et tele serisine hoş geldiniz!

Reaksiyonları Eylemlere Dönüştürme

About

Format

Price

QTY

MP3 + PDF Download
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Süre: 3 bölümlük tele seri

Kolaylaştırıcı: Gary M. Douglas

Format: MP3 ve PDF Dijital İndirme

Ön Koşul: The Foundation ve Anlaş ve Teslim et Tele Sınıf

 

Hayatınız için Anlaş ve Teslim Et tele serisi nedir?

Bu tele konferans ile, insanların anlaşma ve teslim etme ile ilgili alamadıkları şeyleri anlamalarını ve bu konu başlığını nerede anlamaya istekli olmadıklarını görmelerine değinmek istiyorum.

Bazı insanlar anlaşıp teslim etmeyi anlamış gibi davranıyorlar ama aslında anlamıyorlar. İnsanların daha fazla farkındalığa sahip olması gerekiyor, daha azına değil.

Anlaşma ve teslim etmenin hediyesi, hayatınızda 'sisli' alanlara sahip olmak yerine netliğe sahip olmanızdır. Sizin için aslında neyin gerçek olduğunu ve diğer kişi için neyin gerçek olduğunu öğrenirsiniz. Sizi olasılıktan daha az bırakan bakış açısından hiçbir yere gidemezsiniz.

Çoğu insan, yeterince sonuca varırsa her şeyin yoluna gireceğini düşünerek sonuca varır. Ne yazık ki, daha fazla sonuç daha fazla işlenebilirlik sağlamaz. Daha fazla sonuç, sadece daha fazla sonuç anlamına gelir.

Siz kendinizi hayatınıza adamadığınız zaman, hiç kimse de sizin kendinizi hayatınıza adamanıza izin vermez.

– Gary M. Douglas

Bir bakış açısının size vereceği sınırlamaları değil, sahip olabileceğiniz bakış açısındaki farkı elde etmek istiyorsunuz.

Hayatınızda gerçekten yaratmak için anlaşmalar konusunda nasıl netlik kazanırsınız?


Sınıfta teslim edileceklere dahil olanlar:

  • MP3 Dijital İndirme
  • PDF Dijital İndirme

Teslimat bilgisi:

Sipariş üzerine, dosyalarınızı indirebilmeniz için indirme talimatlarını içeren bir teslimat e-postası size gönderilecektir. Satın almadan önce oturum açarsanız, indirmelerinize indirmeler altındaki hesap panonuzdan da erişebileceksiniz.

Gary Douglas, 30 yıldan fazla süredir Access Consciousness olarak bilinen bir dizi dönüşümsel hayat değiştiren araçlar ve proseslere öncülük etmiştir. Bilincin yaratıcı kıyısında olan bu araçlar, dünyanın her tarafından on binlerce kişinin hayatlarını dönüştürmüştür. Hatta bu çalışmaları dünya genelinde eğitimli yaklaşık 5000 kolaylaştırıcı ve uygulayıcı ile 170 ülkeye yayılmıştır. Basit ama çok etkin olan araçlar, bütün yaşlar ve geçmiş deneyimlere sahip insanlara, onları dolu dolu bir hayat yaşamaktan alıkoyan kısıtlamaları kaldırmalarında yardımcı olmuştur.

Daha fazla öğren