Příběh pro malé jednorožce (The Baby Unicorn Manifesto - Czech Version)


By Dr. Dain Heer , Katarina Wallentin , Nathalie Beauvois

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

"Jakmile se na světě narodí malý jednorožec,
přiběhnou, přiskotačí a přihopsají ostatní
jednorožci z celé zeměkoule..."

About

Format

Price

QTY

Hardcover Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Od Dr. Daina Heera a Katariny Wallentin k vám přichází okouzlující příběh plný kouzel a ano - jednorožců! -, který roztaví vaše srdce, váš svět a všechny kolem vás!

Inspirován narozením dcery své kamarádky přišel Dain Heer s nápadem na Příběh pro malé jednorožce jako s připomínkou nekonečného potenciálu, který si všichni přinášíme s naším narozením do tohoto světa.

Autoři doufají, že inspirují generace jednorožců, aby se dotazovaly na to, v co věříme, že je možné.

 

"Co kdyby se dětem říkalo, že jsou darem od okamžiku, kdy přišly na svět? Že mohou být kýmkoliv a dělat absolutně cokoliv, co chtějí? Co kdybychom dětem každý den říkali, jak moc jsme vděční za to, že existují. Co by potom mohly vytvořit? Co by potom bylo možné?" ptá se Dain Heer.

Katarina Wallentin souhlasí. "Kdybych mohla své dceři darovat jednu věc, bylo by to, aby věděla, bez stínu pochybnosti věděla, že není pouze dostatečná; že je jedinečná, dokonalá, úžasná a tolik milovaná. Zdá se to být tak obyčejné, ale vědět to, tvoří kouzla. Velká kouzla," dodává.

 

 


Když jsem četla Příběh pro malé jednorožce, pomyslela jsem si, jak moc bych si přála mít takovou knihu, když jsem byla dítě. Na jejím konci jsem plakala a byla vděčná za to, že nebylo pozdě si ji přečíst. Doporučím ji každému rodiči, kterého znám, a už si nebudu lámat hlavu s dárkem pro své studenty a pro děti mých přátel!
Ana Helena Carneiro, Brazílie

 


Roztomilá a potěšující! Radostná a krásná připomínka nepopiratelné jedinečnosti každého jednotlivce. Účinná jednoduchost s níž Katarina a Dain probouzejí naše vědomí o naší vlastní jedinečnosti, kouzlech a o tom, jak jsme opravdu výjimeční pro tento svět, je kouzlem a sama o sobě darem! Často se k ní budu vracet, abych tento prostor objal a připomněl si ho. Děkuju!
– Emilio García, Mexiko

 


Tato kniha je tak povznášející a roztomilá, že jsem se po celou dobu usmívala. Kéž by existovala v době, kdy jsem byla ještě dítě. Určitě by mi velmi pomohla, když jsem se snažila nějak proplouvat tímto světem.
Patricia Bloom, Rakousko

 

Snadno se čte a je překrásně ilustrovaný. Příběh pro malé jednorožce je o kouzlech a možnostech na naší nádherné planetě, kde nás omezují pouze naše představy.

Dr. Dain Heer je energetický virtuóz, který mění svět šeptáním si s dětmi, což je jeho méně známá specializace. Žije v Texasu v USA a tohle je jeho první kniha pro děti.

Katarina Wallentin je vášnivou průzkumnicí kouzel, která jsou na naší krásné planetě doopravdy možná. Žije ve Švédsku se svou dcerou, která je rozhodně jednorožec.

Nathalie Beauvois je ilustrátorkou na volné noze, žije v Argentině a kreslí obrázky pro svět. Ráda kreslí pro děti a vybírá si témata, která souvisí s každodenním životem… zejména chutné jídlo!