Ükssarvikubeebi manifest (The Baby Unicorn Manifesto - Estonian Version)


By Dr. Dain Heer , Katarina Wallentin , Nathalie Beauvois

"Kui maailma on sündinud uus ükssarvikubeebi,
tulevad ülejäänud ükssarvikud kohale joostes, hüpeldes
ja galopeerides kõikjalt üle maailma."

About

Format

Price

QTY

Hardcover Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Lummav lugu dr Dain Heerilt ja Katarina Wallentinilt täis võlujõudu ja justnimelt - ükssarvikuid - mis sulatavad sinu südame, sinu maailma ja kõik inimesed sinu ümber!

Inspireerituna oma sõbra tütre sünnist, tuli Heer'il idee "Ükssarvikubeebi manifestist", kui meeldetuletus piiritust potentsiaalist, mida me igaüks kanname sündides siia maailma.

Autorid loodavad inspireerida ükssarvikubeebide generatsioone seades küsimuse alla selle, mida me usume, et on võimalik.

 

"Mis siis kui lastele öeldakse sünnihetkest alates, et nad on kingitused? Et nad võivad olla ja teha ükskõik, mida soovivad? Mis siis kui lastele öeldaks iga päev kui tänulikud me nende olemasolu eest oleme? Mida nad siis luua võiksid? Mis siis võimalik oleks?" vihjab Heer.

Wallentin nõustub. "Kui ma saaksin oma tütrele kinkida ühe asja, siis see oleks see, et ta teaks ilma igasuguse kahtluseta, et ta ei ole mitte ainult piisav; et ta on unikaalne, täiuslik, imeline ja üdini armastatud. See tundub nii elementaarne ja siiski, selle teadmine loob imesid. See on võlujõud." ütleb ta.

 

 


Lugedes "Ükssarvikubeebi manifesti" mõtlesin ma kui väga ma oleksin tahtnud, et mul oleks endal lapsena olnud selline raamat. Raamatu lõpus ma nutsin ja olin nii tänulik, et ei olnud veel liiga hilja seda lugeda. Soovitan seda igale lapsevanemale, keda tean. Enam ei pea ma pead murdma selle üle, mida oma õpilastele ja sõprade lastele tähtpäevadeks kinkida!
– Ana Helena Carneiro, Brazil

 


Kaisutav ja südantsoojendav! Rõõmu ja ilu täis meeldetuletus iga indiviidi ümberlükkamatust unikaalsusest. Lihtsus, aga samas efektiivsus, millega Katarina ja Dain äratavad üles sinu teadlikkuse iseenda ainulaadsusest ja võlujõust ja sellest kuivõrd eriline sa päriselt selle maailma jaoks oled, on iseenesest juba kingitus ja võlutegu! Mul on kavas selle juurde korduvalt tagasi minna, et emmata ja meelde tuletada seda ruumi. Ma tänan!
– Emilio García, Mexico

 


See raamat on nii meeltülendav ja hurmav, et ma naeratasin kogu aeg. Soovin, et see oleks olnud saadaval siis, kui ma ise laps olin. See oleks olnud mulle suureks abiks ajal kui proovisin end maailmast läbi navigeerida.
– Patricia Bloom, Austria

 

Lihtne lugeda ja kaunilt illustreeritud, "Ükssarvikubeebi manifest" räägib võlujõust ja võimalikkustest meie ilusal planeedil, kus meid piirab vaid meie endi kujutlusvõime.

Dr Dain Heer on energeetiline virtuoos ja maailmamuutja, kelle üks vähem tuntud spetsialiteet on beebilausumine. Ta elab Ameerika Ühendriikides Texases ning see on tema esimene lasteraamat.

Katarina Wallentin uurib innukalt võlukunsti, mis on meie ilusal planeedil võimalik. Ta elab Rootsis koos oma tütrega, kes on täiesti kindlalt ükssarvik.

Nathalie Beauvois on vabakutseline illustraator, kes elab Argentiinas ja joonistab pilte kogu maailmale. Talle meeldib illustreerida lasteraamatuid ja joonistada kõike igapäevaeluga seonduvat... eelkõige tõeliselt maitsvat toitu!