10 Przykazań Access 10 kluczy do Twojej wolności Seria teleklas Aug-11 (Access 10 Commandments Aug-11 Teleseries - Polish)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

Witamy na teleklasie 10 przykazań Access - 10 kluczy do Twojej wolności!

10 kroków do twojej wolności jest sposobem życia, który pomoże ci rozszerzyć swoją przestrzeń na świadomość, abyś zwiększył postrzeganie samego siebie, swojego życia, tej rzeczywistości i wszystkiego ponad nią!

A jeśli wszystko, co uważasz za swoje ograniczenie jest czymś, co umiesz sobie odblokować?

About

Format

Price

QTY

MP3 Download
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Czas trwania: 10-częściowa teleklasa 

Facylitatorzy: Gary M. Douglas, dr Dain Heer

Format: Pliki mp3 do pobrania

Warunki wstępne: brak

 

Czym jest teleklasa 10 przykazań Access – 10 kroków do twojej wolności?

A jeśli istnieje 10 prostych narzędzi, których możesz używać do kreowania życia,, jakiego zawsze pragnąłeś? Jakim wsparciem może to być dla prawdziwie świadomego świata?

Jako nieograniczone istnienie zawsze jesteś w pytaniu, a nigdy w odpowiedzi. Kiedy dochodzisz do jakiejś konkluzji lub próbujesz odpowiadać, musisz w końcu zacząć osądzać.

– Gary M. Douglas

A jeśli całkowita wolność od ograniczeń może być twoją rzeczywistością? 

 

+++ +++

Nie chodzi o to, co, zdecydowałeś, powinno być interesującym punktem widzenia; chodzi o to, że każda jedna pojedyncza myśl, uczucie i emocja jest interesującym punktem widzenia, ponieważ trzeba zacząć od tego, że żadna z nich nie jest twoja.

– Gary M. Douglas

+++ 

 

Przyłącz się do Gary’ego Douglasa i Daina Heera na unikalnej 10-tygodniowej teleklasie dotyczącej 10 Przykazań Access Consciousness – używając ich, stosując je i przyglądając się, jak to wygląda, kiedy nimi JESTEŚ. Te klucze są integralną częścią klasy Podstawy Access Consciousness i są warunkiem koniecznym do tego, by stać się Certyfikowanym Facylitatorem.

Tysiące ludzi na całym świecie używało tych 10 Kluczy, aby wyjść z depresji, braku pieniędzy, problemów w związkach, problemów z ciałem i wielu innych sytuacji, które wydawały się nie do pokonania.

Co jest w tobie dobrego, czego jeszcze nie pojmujesz? Czy jesteś gotów rozpocząć kreowanie życia, o którym zawsze wiedziałeś, że jest możliwe, ale jeszcze go nie osiągnąłeś?

To klucze do wszystkiego, co może dać ci całkowitą wolność i wszystkiego, co ułatwia bycie świadomym; kamienie milowe do wybierania swojego życia zamiast bycia efektem cudzego punktu widzenia lub innych rzeczy. Kiedy zażądasz używania ich cały czas, staną się sposobem bycia i posiadania "wszystko w życiu przychodzi mi z lekkością, łatwością i obfitością” jako swojej rzeczywistości.

– Gary Douglas, założyciel Access Consciousness

Co dostarczamy:

  • Pliki MP3 do pobrania

Dane dostawy:

Po zamówieniu otrzymasz email z instrukcjami dotyczącymi pobierania plików. Jeśli zalogujesz się przed zakupem, uzyskasz dostęp do plików ze swojego panelu konta pod Downloads.

Gary jako pionier, ponad 30 lat temu, wprowadził zestaw transformujących życie narzędzi i procesów znanych jako Access Consciousness®. Efekty jego pracy dotarły już do 170 krajów, a liczba facylitatorów na całym świecie przekracza 5000 osób. Proste, efektywne narzędzia ułatwiają ludziom w każdym wieku, bez względu na pochodzenie, pozbyć ograniczeń, które powstrzymują ich przed całkowitą wolnością i kreowaniem życia, jakiego prawdziwie pragną.

Dowiedz się więcej

Dr Dain Heer jest autorem bestsellerów i znanym na całym świecie mówcą i facylitatorem świadomości i zmiany. Od ponad 20 lat zaprasza ludzi na całym świecie do uznawania swojej wspaniałości – ludzi ze wszystkich kultur, krajów, w każdym wieku i z każdej warstwy społecznej. Z wykształcenia fizjoterapeuta, obecnie prezentuje całkiem inne podejście do uzdrawiania poprzez ułatwienie ludziom dostępu i uznania własnych umiejętności, mocy i wiedzenia.

Przeczytaj więcej