שובו של הג׳נטלמן (Return of the Gentleman - Hebrew Version)


By Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

יצירת קשרים מעשירים על ידי אימוץ אתה האמיתי

About
BUY HERE

מהו שובו של הג׳נטלמן

האם גבר יכול להיות מכובד, אדיב ואכפתי, וגם בעל עוצמה? מעל לעשור שד"ר דיין היר, סופר בעל שם בינלאומי, מרצה ושותף יוצר של אקסס קונשסנס, מספק מידע ומשאבים איך להתנהל עם הנושאים האלו

עכשיו, ביצירה ייחודית ואינטראקטיבית זו, הוא מעצים גברים ( ונשים שמעוניינות להבין עם מה הגברים בחייהן מתמודדים) לענות על השאלות שעומדות בלב האתגר הזה.

בראש ובראשונה, אומר ד"ר היר ״שלהיות ג׳נטלמן אמיתי זה להיות בגדולה שלך כגבר - לא משנה מה זה עבורך״ ובספרו ישנם מלא כלים ואסטרטגיות שיסייעו לך להגיע לשם.

חזרתו של הג׳נטלמן הוא ספר ענק! חזרתי לספר שוב ושוב כדי להזכיר לעצמי כמה אני שונה ושאני יכול לבחור משהו אחר ביחס לנשים, החיים שלי וגברים אחרים. וזה לא צריך לבוא על חשבון אף אחד אחר.

–קונור היל

עם הסקרנות השובבית, הכנות וההומור הידועים שלו, הוא מציע תובנות מרתקות ושאלות עוצמתיות וטרנספורמטיביות שיסייעו לך להיפתח לאפשרויות חדשות

אני רוצה להציג לכם אפשרויות שיקחו אתכם למקום שבו תוכלו להיות הגרסה הכי נפלאה של עצמכם כגברים -- לא משנה מה היא עבורכם

–ד"ר דיין היר

ד"ר דיין היר הוא סופר בעל שם בינלאומי, מרצה ומנחה לשינוי ותודעה. מעל ל-20 שנה, דיין הוא היוצר השותף של אקסס קונשסנס והוא מזמין אנשים מכל תרבות, מדינה, גיל ומעמד חברתי לאמץ את הגדולה האמיתית שלהם. דיין הוכשר במקור ככירופרקט ויש לו גישה שונה לחלוטין לשינוי וריפוי אנרגטי על ידי כך שהוא מאפשר לאנשים להתחבר ולהכיר ביכולות, בעוצמה ובידיעה שלהם.

למידע נוסף