Centilmenin Dönüşü (Return of the Gentleman - Turkish Version)


By Dr. Dain Heer

Kendi özgünlüğünüzü kucaklayarak besleyici bağlantılar oluşturmak

About
BURADAN SATIN ALIN

Centilmenin Dönüşü nedir?

 

Bir erkek kudretli olduğu kadar onurlu, nazik ve şefkatli de olabilir mi? Access Consciousness'ın ortak yaratıcısı, konuşmacı ve uluslararası üne sahip yazar Dr. Dain Heer, on yılı aşkın bir süredir bu sorunlarla başa çıkmak için kaynaklar sağlıyor.

Şimdi, sohbet tarzındaki ve etkileşimli bu benzersiz çalışmada, Dain erkekleri (ve hayatlarındaki erkeklerin neyle karşı karşıya olabileceklerini anlamak isteyen kadınları) bu zorluğun kalbindeki soruları yanıtlamaları için güçlendiriyor.

Dr. Heer, her şeyden önce en önemlisi "gerçek bir centilmen olmak, sizin için neye benziyor olursa olsun bu bir erkek olarak olabileceğinizin en büyüğü olmakla ilgilidir" diyor ve kitabı oraya ulaşmanıza yardımcı olacak araç ve stratejilerle doludur.

Centilmenin Dönüşü çok muazzam! Ne kadar farklı olduğumu ve kadınlar, hayatım ve diğer erkekler açısından farklı bir şeyi seçebileceğimi kendime hatırlatmak için bu kitaba geri dönmeye devam ediyorum. Ve bunun başkalarının pahasına olması gerekmiyor.

–Connor Hill  

Kendisine has dürüstlüğü, oyuncu merakı ve mizahıyla yeni olasılıklara açılmanıza yardımcı olacak etkileyici öngörüler ve güçlü, dönüştürücü sorular sunuyor.

 

+++ +++

Sizi bir erkek olarak kendinizin en büyük versiyonu olabileceğiniz yere götürecek olasılıkları sunmak isterim - bu sizin için her neye benziyorsa.

–Dr. Dain Heer

 

Dr. Dain Heer çoksatar kitap yazarı uluslararası ünlü konuşmacı ve bilinçlilik ve değişim kolaylaştırıcısıdır. Dain 20 yıldan beri, dünyanın her tarafından insanları - her kültürden, ülkeden, yaştan ve cemiyetin bütün sosyal tabakalarından insanları kendi gerçek muazzamlıklarına davet etmektedir. Gerçekte kayropraktörlük eğitimi almıştır, şifalandırma için insanların kendi yetenek ve bilişlerine girmek ve onları kabul etmelerini kolaylaştırmak suretiyle tamamıyla farklı yaklaşımı vardır.

Daha fazlasını öğrenin