Porozmawiaj z duchami (Talk to the Entities - Polish Version)


By Shannon O'Hara

Witamy na Porozmawiaj z duchami!

Zaproszenie do totalnie innej rzeczywistości


Ebooki:            
Rakuten Kobo                  

About

Format

Price

QTY

Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Czym jest Porozmawiaj z duchami?

Dołącz do Shannon O’Hara w jej podróży do świata widzianego w całkiem inny sposób.

Poprzez doświadczenia dziewczynki, która dorastała, widziała, słyszała i rozmawiała z istnieniami, książka Porozmawiaj z duchami dzieli się wyjątkowym spojrzeniem na świat, który jest znany przez wielu ludzi, lecz tylko przez niewielu uznawany.

Czasami świadomość innych istnień w naszym otoczeniu jest błogosławieństwem, a czasem przekleństwem, ale jest to za każdym razem fascynujące.

Książka Porozmawiaj z duchami ma wrażliwość, przekonuje oraz dodaje mocy, wyznacza zupełnie nowy standard dla książek tego rodzaju i inspiruje do patrzenia na świat w całkiem inny sposób, teraz i w przyszłości.

Gdzie jest ta cienka linia, którą przekraczamy jako dzieci? Kiedy odpuszczamy widzenie na rzecz niewiedzenia i niewidzenia?

–Shannon O'Hara

Uwaga, po przeczytaniu tej książki, możesz już nigdy nie postrzegać świata w ten sam sposób, możesz także otworzyć się na nowe możliwości w temacie istnień.

Świadomość jest wspaniałą przygodą. Co już wiesz, a udajesz, że nie wiesz?

+++ +++
Chciałabym zobaczyć przyszłość, w której świat duchów wyszedł z cienia i został wystawiony na światło, aby wszyscy mogli zobaczyć i poznać pokój i lekkość, które można tam znaleźć.
–Shannon O'Hara

www.talktotheentities.com

Jako dziecko Shannon odkryła, że jest bardzo świadoma świata, który jest niewidoczny, a nawet niewymowny dla większości ludzi - świata istnień.

Z pomocą ojczyma, Gary’ego Douglasa, założyciela Access Consciousness, nauczyła się, jak rozmawiać z istnieniami i jak wchodzić z nimi w interakcję. Używając narzędzi świadomości Shannon zdała sobie sprawę, jak może uznać tę niezwykłą umiejętność, która dała jej dostęp do rzeczywistości wykraczającej ponad to, co jest uważane za normalne i prawdziwe. Dla Shannon właśnie takie było. I nadal jest.

Pierwsza książka Shannon, „Porozmawiaj z duchami”, ukazała się ponad 10 lat temu i opowiada o pierwszych krokach na tej ścieżce. Od tego czasu zmieniła się w pełen program klas, z facylitatorami na całym świecie, wykorzystującymi narzędzia Access Consciousness. Ta książka, „The Beings of Light”, jest kontynuacją i pogłębieniem tamtych odkryć.

Dzisiaj Shannon podróżuje po całym świecie ze swoim mężem, Maksem, facylitując klasy Access Consciousness na temat świadomości, ciał i istnień, a ich bazą jest południowa Szwecja.

TalkToTheEntities.com