Porozmawiaj z Duchami (Talk to the Entities - Polish Version)


By Shannon O'Hara

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Zaproszenie do totalnie innej rzeczywistości

About the Author

Format

Price

QTY

Book
Regular: USD$35.00 Country - Save: 0% (USD$0.00)
Country - Save:
{{model.variants[0].priceToShow}}
Regular: USD$35.00.
Wholesale: {{model.variants[0].priceToShow}} / item

Porozmawiaj z Duchami

Dołącz do Shannon O’Hara w jej podróży do świata widzianego w całkiem inny sposób.

Poprzez doświadczenia dziewczynki, która dorastała, widziała, słyszała i rozmawiała z istnieniami, książka Porozmawiaj z Duchami dzieli się wyjątkowym spojrzeniem na świat, który jest znany przez wielu ludzi, lecz tylko przez niewielu uznawany.

Czasami świadomość innych istnień w naszym otoczeniu jest błogosławieństwem, a czasem przekleństwem, ale jest to za każdym razem fascynujące.

Książka Porozmawiaj z Duchami ma wrażliwość, przekonuje oraz dodaje mocy, wyznacza zupełnie nowy standard dla książek tego rodzaju i inspiruje do patrzenia na świat w całkiem inny sposób, teraz i w przyszłości. Uwaga, po przeczytaniu tej książki, możesz już nigdy nie postrzegać świata w ten sam sposób, możesz także otworzyć się na nowe możliwości w temacie istnień.

Świadomość jest wspaniałą przygodą. Co już wiesz, a udajesz, że nie wiesz?

Shannon O’Hara to założycielka i twórczyni Talk To The Entities® (Porozmawiaj z Duchami), jest też najstarszą córką założyciela Access Consciousness® Gary’ego Douglasa. Urodziła się i wychowała w Południowej Kalifornii, obecnie mieszka w Queensland, w Australii.

Począwszy od wczesnych lat dzieciństwa, poprzez doświadczenie rozmów i widzenie duchów, Shannon wykreowała najbardziej praktyczny system nauczania, który polega na dodaniu ludziom mocy w wiedzeniu tego, czego są świadomi na temat bytów i pokazania im w jaki sposób sobie z nimi radzić na każdym poziomie.

W ciągu ostatnich 10 lat, Shannon kreowała i rozwijała narzędzia
i procesy Talk To The Entities® (Porozmawiaj z Duchami) oraz podróżowała i prowadziła klasy Access Consciousness® oraz Talk To The Entities®. (Porozmawiaj z Istnieniami).

TalkToTheEntities.com