Będąc sobą zmieniasz świat (Being You Changing the World - Polish Version)


By Dr. Dain Heer

Podręcznik generowania nieograniczonych możliwości i dynamicznej zmiany. 

Czy już na to czas?

                   

About
KUP TUTAJ

O czym jest "Będąc sobą, zmieniasz świat"?

Ta książka różni się od innych. Została napisana dla ludzi, którzy noszą w sobie marzenie o przemianie tej rzeczywistości – którzy wiedzą, że coś innego jest możliwe, ale nie mieli odpowiednich narzędzi, by swoje marzenie urzeczywistnić. A gdybym ci powiedział, że takie narzędzia istnieją, że te możliwości, o których zawsze marzyłeś – istnieją?  

Ta książka da ci zestaw praktycznych i dynamicznych narzędzi, które pokażą ci, że wiesz, co jest twoją prawdą i kim naprawdę JESTEŚ. A gdybyś, będąc naprawdę sobą, mógł zmienić wszystko – swoje życie, związki, ciało, pieniądze, sytuację… i świat?

Ty, jako istnienie - kiedy jesteś prawdziwie sobą - tworzysz magię. I prawda. Wiesz o tym?

– dr Dain Heer


W roku 2000 odnosiłem sukcesy jako chiropraktyk. Ale w głębi siebie byłem pogrążony w głębokiej depresji. Doszedłem do punktu, w którym byłem gotów to wszystko zakończyć. Dałem wszechświatowi sześć miesięcy na zmianę tego stanu... I gdy wypróbowałem już każdą możliwą metodę samopomocy i każdą drogę rozwoju duchowego, natknąłem się na coś, co zmieniło moje życie – Access Consciousness.

 

+++ +++
Największym darem, jaki możesz komuś ofiarować, jest pokazać mu, że może WYBRAĆ - nawet jeśli ten wybór nie za bardzo mu służy. Ponieważ wówczas będzie mieli ten dar wlasnego wyboru do końca życia.
– dr Dain Heer
+++ +++Access jest systemem otwierania drzwi do wszystkiego, co jest możliwe na tym świecie. Daje ci dostęp do twojej wewnętrznej wiedzy, dynamicznie zwiększa twoją świadomość, bez wykluczania i osądzania czegokolwiek.

Ja sam nie mam dla ciebie żadnych gotowych odpowiedzi. Tylko pytania. Tylko ty wiesz, co jest dla ciebie prawdziwe. Zapraszam cię do odkrywania razem ze mną tego, kim naprawdę jesteś. Moja droga do świadomości nie ma końca, podobnie jak twoja. Jeśli zechcesz, ta książka może poprowadzić cię do bycia autentycznie sobą i przemiany świata. Czy już na to czas? Czy na to właśnie czekałeś?

 

Dr Dain Heer jest autorem bestsellerów i znanym na całym świecie mówcą i facylitatorem świadomości i zmiany. Od ponad 20 lat zaprasza ludzi na całym świecie do uznawania swojej wspaniałości – ludzi ze wszystkich kultur, krajów, w każdym wieku i z każdej warstwy społecznej. Z wykształcenia fizjoterapeuta, obecnie prezentuje całkiem inne podejście do uzdrawiania poprzez ułatwienie ludziom dostępu i uznania własnych umiejętności, mocy i wiedzenia.

Przeczytaj więcej