Salon Kobiet (Salon des Femmes - Polish Edition)


By Gary M. Douglas

Rozmowy o kobietach, mężczyznach, seksie, miłości, związkach oraz o stawaniu się pragmatykiem feminizmu. 

A gdybyś żył w świecie, w którym wszyscy są dla siebie życzliwi? Co, jeśli to właśnie ty jesteś tym, który może uczestniczyć w kreacji takiego świata? 

A gdybyś miał związek, który jest kochający, troskliwy oraz przyjmujący – a nie nieświadomy, nienawidzący, osądzający? 

 

About

Format

Price

QTY

Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Czym jest Salon kobiet?

Gary Douglas ma misję, którą jest zażegnanie ciągłego konfliktu pomiędzy mężczyznami a kobietami.  

Salon kobiet powstał w oparciu o serię teleklas, które Gary prowadził z grupą kobiet. Omawiali oni takie sprawy jak mężczyźni, seks, związki, role męskie i kobiece oraz kreowanie niesamowitych, harmonijnych związków. Salon łączy w sobie przełomowe narzędzia i procesy Access Consciousness®, rewelacyjne odkrycia oraz podnoszące na duchu inspiracje. 

Douglas mówi: „Moim pragnieniem jest dać kobietom na tym świecie większe poczucie spokoju z innymi i ze sobą, oraz miejsce, w którym nie czułyby, że muszą walczyć o wszystko co dostają.”

Douglas zachęca kobiety, by stały się „pragmatykami feminizmu”, by stosowały swoją kobiecą moc do kreowania tego, czego chcą. „Pragmatyczny związek” istnieje wtedy gdy oboje partnerzy dążą do tego, by wszystko działało dla obojga zaangażowanych. Jak twierdzi: „Żyli długo i szczęśliwie - nie zdarza się, chyba że jesteś skłonny stać się pragmatyczny w swoich wyborach.”

+++ +++
"Salon Kobiet" jest zaproszeniem do pogłębienia świadomości, a to umożliwia każdą zmianę na lepsze. Dzięki tej książce przyjrzysz się uważnie swojemu sposobowi myślenia i zadasz ważne pytania samemu sobie, być może po raz pierwszy w życiu. Oddajemy w wasze ręce książkę niezwykłą, nie tylko ze względu na jej przenikliwą treść. Czujny czytelnik zwróci uwagę na to, jak każdy przeczytany rozdział zaczyna odbijać się echem w życiu i tu zaczyna się magia.
–Magdalena Żesławska
+++ +++

 

+++ +++
„Salon kobiet to głęboka książka. Czytana z uwagą wprowadzi duże zmiany w życiu kobiet.”
–Recenzja Salonu kobiet
+++ +++

 

Gary jako pionier, ponad 30 lat temu, wprowadził zestaw transformujących życie narzędzi i procesów znanych jako Access Consciousness®. Efekty jego pracy dotarły już do 170 krajów, a liczba facylitatorów na całym świecie przekracza 5000 osób. Proste, efektywne narzędzia ułatwiają ludziom w każdym wieku, bez względu na pochodzenie, pozbyć ograniczeń, które powstrzymują ich przed całkowitą wolnością i kreowaniem życia, jakiego prawdziwie pragną.

Dowiedz się więcej