Bir Balığa Ağaca Çıkmayı Öğretir miydiniz? (Would You Teach a Fish to Climb a Tree? - Turkish Version)


By Anne Maxwell , Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

DEB, DEHB, OKB VE OTİZMLİ ÇOCUKLAR ÜZERİNE FARKLI BİR YAKLAŞIM


E-Kitaplar:            
Rakuten Kobo                  

About

Format

Price

QTY

Softcover Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

İnsanlar, bu çocuklarda bir sorun olduğu bakış açısından işlev gösterme eğilimindedirler, çünkü geri kalanımızın bir şeyleri yapma yolunu öğrenmiyorlar. Gerçek şu ki onlar bir şeyleri tamamen farklı bir biçimde toplarlar ve bizim hızlanarak onların nasıl öğrendiklerini bulmamız gerekir, onlara bizim işimize yaramış olan ama kesinlikle onların işine yaramayan yöntemleri öğretmeye çalışmamız değil.

Ya eğer onlar oldukları kişi olarak görülebilselerdi, olmadıkları gibi değil? Bu neyi değiştirebilirdi?

Anne Maxwell, LCSW, RPT-S, bir çocuk ve oyun ve aile terapisti ve Access Consciousness kolaylaştırıcısıdır. Birlikte çalıştığı çocukların çoğu tarafından “Oyun Leydisi” ve bazı iş arkadaşları tarafından “Çocuklara Fısıldayan Kadın” olarak bilinir. Yetişkinler ve ailelerin yanı sıra her yaştan ve sosyal çevreden her türlü tanıların konduğu çocuklarla çalışma konusunda 25 yıldan fazla deneyimi vardır. Anne şu anda sınıflar kolaylaştırarak dünyayı dolaşıyor ve çocuklar ve aileler adına değişim için eşsiz bir yaklaşım geliştirmiştir. Çocuklara ve ebeveynlere kendi yeteneklerine ve bilmelerine adım atmayı ve bunları tanımayı ve farklı olmanın basitçe farklı olduğunu, doğru ya da yanlış olmadığını fark ederek kabul etmeyi öğretir. Ve sonuçlar sihirli, olağanüstü muhteşem oldu! İyileşme ve değişim çok daha kolay, daha etkili, daha eğlenceli ve hızlıdır!

Gary Douglas, 30 yıldan fazla süredir Access Consciousness olarak bilinen bir dizi dönüşümsel hayat değiştiren araçlar ve proseslere öncülük etmiştir. Bilincin yaratıcı kıyısında olan bu araçlar, dünyanın her tarafından on binlerce kişinin hayatlarını dönüştürmüştür. Hatta bu çalışmaları dünya genelinde eğitimli yaklaşık 5000 kolaylaştırıcı ve uygulayıcı ile 170 ülkeye yayılmıştır. Basit ama çok etkin olan araçlar, bütün yaşlar ve geçmiş deneyimlere sahip insanlara, onları dolu dolu bir hayat yaşamaktan alıkoyan kısıtlamaları kaldırmalarında yardımcı olmuştur.

Daha fazla öğren

 

Dr. Dain Heer çoksatar kitap yazarı uluslararası ünlü konuşmacı ve bilinçlilik ve değişim kolaylaştırıcısıdır. Dain 20 yıldan beri, dünyanın her tarafından insanları - her kültürden, ülkeden, yaştan ve cemiyetin bütün sosyal tabakalarından insanları kendi gerçek muazzamlıklarına davet etmektedir. Gerçekte kayropraktörlük eğitimi almıştır, şifalandırma için insanların kendi yetenek ve bilişlerine girmek ve onları kabul etmelerini kolaylaştırmak suretiyle tamamıyla farklı yaklaşımı vardır.

Daha fazlasını öğrenin