טלקול צורך ומשיכה יול-14 (Need & Tug Jul-14 Teleseries - Hebrew)


By Gary M. Douglas

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

ברוכים הבאים לטלקול צורך ומשיכה!

סדרת השיחות הזו מבוססת על הספר, המקום. ברומן, ג׳ייק מבקש זהב מהאדמה על בסיס נקודת המבט של צורך. המקום מראה לנו איך אתה יכול למשוך מתוך צורך במקום ליצור בעיה מתוך צורך. 

About

Format

Price

QTY

MP3 + PDF Download
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

משך: טלקול של 6 חלקים

מנחה: גארי מ. דגלאס

פורמט: קבצי שמע mp3 וקבצי קריאה PDF 

דרישות קדם: קורס היסודות

 

מהו הטלקול צורך ומשיכה?

רוב האנשים אומרים ״הו, אני צריך את זה!״ אבל זו לא אנרגיה של הזמנה, זו אנרגיה של דחייה. אז זה המקום בו אתה משתמש ב״צורך״ בחיים שלך, בצורה שתביא את היקום לתמוך בך.

אנחנו בדרך כלל מסתכלים על מה אנחנו צריכים ליצור בעולם כדי לדעת מה אנחנו רוצים שיהיה לנו. אז אם אתה רוצה לממש משהו בחיים שלך, או ליצור את זה, עליך להיות מוכן גם לבקש את זה. כשאתה מבקש משהו, הבקשה חשובה בדיוק כמו הידיעה למה אתה משתוקק וצריך.... זה עולם אחר לגמרי בנוגע לאיך דברים יכולים להיווצר.

–גארי מ. דגלאס

+++
כשיש לך את הצורך - כשאתה מבקש משהו - אתה פותח את הדלת להיווצרות של דברים. יקום אחר לגמרי נהיה זמין. 
 –גארי מ. דגלאס

ואתה למעשה הופך להיות המשיכה לכך שזה יופיע בחיים שלך.

–ד״ר דיין היר

ההורדות שישלחו אליך כוללות:

קבצים דיגיטליים MP3 להורדה
קבצי קריאה PDF להורדה 


מידע לגבי המשלוח:

אחרי ההזמנה, תקבל אימייל עם הוראות, כך שתוכל מיד להוריד את הקבצים. אם תכניס שם משתמש וסיסמא לאתר לפני הרכישה, תוכל למצוא את הקבצים גם בחשבון שלך באתר, תחת ״הורדות דיגיטליות״. 

גארי דגלאס הוא היוצר החלוץ של סט תהליכים וכלים משני חיים הידועים, כבר יותר מ-30 שנה, בשם אקסס קונשסנס. הכלים האלו, שנמצאים בחוד החנית של כלי התודעה, שינו את החיים של עשרות אלפי אנשים מסביב לעולם. העבודה שלו התפשטה ליותר מ-170 מדינות, עם יותר מ-5,000 מנחים מוסמכים בכל העולם. הכלים מאפשרים, באופן כל כך פשוט וכל כך אפקטיבי, לאנשים מכל הגילאים והרקעים לעזור לעצמם להסיר מחסומים שמונעים מהם את החופש לחיות וליצור את החיים שהם מבקשים באמת.

למידע נוסף