טלקול שתלי ההסחה פבר-2012 (Distractor Implant Feb-12 Teleseries - Hebrew)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

ברוכים הבאים לטלקול שתלי ההסחה!

האם עכשיו זה הזמן להפסיק להיות מוסח מיצירת העתיד שאתה באמת חושק בו?

About

Format

Price

QTY

MP3 + PDF Download
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

משך: טלקול של 6 חלקים 

מנחים: גארי מ. דגלאס וד״ר דיין היר

פורמט: קבצי שמע mp3 וקבצי קריאה PDF 

דרישות קדם: אין

 

מהו הטלקול שתלי ההסחה?

האם אתה נתקע לעיתים קרובות עם פחד, ספק, אשמה, חרטה או כעס? או מוצא את עצמך באובססיה חסרת תקווה על משהו, בעודך מנסה לשפר את החיים, העסק, מערכות היחסים והסקס שיש לך (או אין לך), כדי שאיכשהו תהיה לך תחושת שלווה עם כל זה?

אם לא היית מוסח על ידי כל הדברים האלו, האם היה לך יותר מרחב ליצור את החיים והחיות שאתה מבקש באמת? האם היית למעשה נוכח יותר בחיים שלך מאשר תקוע ברגשות, הרגשות ותגובות שאתה לא מצליח לשלוט עליהם או לשנות?

שיחות אלו יעניקו לך מידע וכלים יעילים שיאפשרו לך לזהות את שתלי ההסחה ולהשתחרר מהם.

שתל הסחה מופעל על ידי הארועים בחיים שלך ויוצר הסחות שמונעות ממך להיות כל מה שאתה יכול להיות באמת, ושיהיו לך את החיים שבאמת היית מבקש שיהיו לך. שתלי הסחה הם הסיבה שאנחנו מאמינים שאין לנו בחירה. 

כשאתה מוצא את עצמך בסיטואציה שנראה שאתה לא יכול לשנות אותה, ייתכן שאתה תקוע בשתל הסחה

גארי מ. דגלאס 

 +++
העניין שאתה צריך לקלוט עם שתלי הסחה, זה שהם כל מה שמתוכנן להסיח אותך ממה שלמעשה ייתן לך חופש. לכן הם שם -- כדי להסיח אותך ממה שייתן לך חופש.
–גארי מ. דגלאס

המודעות לשתלי ההסחה שינתה את המציאות שלי ואפשרה לי יותר אנרגיה משחשבתי שאפשרית. עוצמת השינוי וההתרחבות שקורית בחיים שלי היא פנומנלית - מעבר למילים. לראשונה בחיי אני מתחילה לזהות את עצמי. 

–אנונימית

האם עכשיו זה הזמן להיות לגמרי נוכח ולהתחיל לחיות?

האם עכשיו זה הזמן לשנות את האופן בו אתה מתפקד ולגלות קלות של הוויה שאף פעם לא דמיינת שאפשרית?


ההורדות שישלחו אליך כוללות:

קבצים דיגיטליים MP3 להורדה

קבצי קריאה PDF להורדה 


מידע לגבי המשלוח:

אחרי ההזמנה, תקבל אימייל עם הוראות, כך שתוכל מיד להוריד את הקבצים. אם תכניס שם משתמש וסיסמא לאתר לפני הרכישה, תוכל למצוא את הקבצים גם בחשבון שלך באתר, תחת ״הורדות דיגיטליות״.

גארי דגלאס הוא היוצר החלוץ של סט תהליכים וכלים משני חיים הידועים, כבר יותר מ-30 שנה, בשם אקסס קונשסנס. הכלים האלו, שנמצאים בחוד החנית של כלי התודעה, שינו את החיים של עשרות אלפי אנשים מסביב לעולם. העבודה שלו התפשטה ליותר מ-170 מדינות, עם יותר מ-5,000 מנחים מוסמכים בכל העולם. הכלים מאפשרים, באופן כל כך פשוט וכל כך אפקטיבי, לאנשים מכל הגילאים והרקעים לעזור לעצמם להסיר מחסומים שמונעים מהם את החופש לחיות וליצור את החיים שהם מבקשים באמת.

למידע נוסף

ד"ר דיין היר הוא סופר בעל שם בינלאומי, מרצה ומנחה לשינוי ותודעה. מעל ל-20 שנה, דיין הוא היוצר השותף של אקסס קונשסנס והוא מזמין אנשים מכל תרבות, מדינה, גיל ומעמד חברתי לאמץ את הגדולה האמיתית שלהם. דיין הוכשר במקור ככירופרקט ויש לו גישה שונה לחלוטין לשינוי וריפוי אנרגטי על ידי כך שהוא מאפשר לאנשים להתחבר ולהכיר ביכולות, בעוצמה ובידיעה שלהם.

למידע נוסף