טלקול עשרת הדברות של אקסס 10 המפתחות לחופש שלך אוג-11 (Access 10 Commandments - Hebrew)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

ברוכים הבאים לטלקול עשרת הדברות - 10 המפתחות לחופש שלך!

10 המפתחות לחופש שלך זו דרך חיים שתעזור לך להרחיב את היכולת שלך לתודעה, כך שתהיה לך מודעות גדולה יותר לגבי עצמך, החיים שלך, המציאות הזאת ומעבר.

מה אם יש לך את היכולת לפתוח ולשחרר כל מגבלה שיש לך?

About

Format

Price

QTY

MP3 Download
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

משך: טלקול של 10 חלקים

מנחים: גארי מ. דגלאס וד״ר דיין היר

פורמט: קבצי שמע mp3

דרישות קדם: אין

 

מהו הטלקול עשרת הדברות של אקסס - 10 המפתחות לחופש שלך?

מה אם ישנם 10 כלים פשוטים שאתה יכול להשתמש בהם כדי ליצור את החיים שתמיד ביקשת? איזו תרומה תוכל להיות לעולם באמת מודע?

כהוויה אינסופית, אתה תמיד בשאלה, אף פעם לא בתשובה. כשאתה מסיק מסקנה או מנסה למצוא תשובה, אתה חייב לשפוט.

–גארי מ. דגלאס

מה אם חופש מוחלט ממגבלות יכול להיות מציאות עבורך? 

 

+++ +++

זה לא קשור למה שאתה החלטת שצריך להיות נקודת מבט מעניינת: זה שכל אחת ואחת מהמחשבות, רגשות והרגשות שיש לך הן רק נקודת מבט מעניינת כי אף אחת מהן אינה שלך מלכתחילה.

–גארי מ. דגלאס

+++ 

 

הצטרף לגארי דגלאס ודיין היר, לעשרה שבועות של טלקול ייחודי על 10 הדברות של אקסס קונשסנס - להשתמש בהם, ליישם אותם ואיך זה נראה באמת להיות אותם. מפתחות אלו הם חלק אינטגרלי של קורס היסודות של אקסס קונשסנס והם מהווים דרישת קדם להסמכה כמנחה אקסס.

אלפי אנשים ברחבי העולם השתמשו בעשר המפתחות כדי להתגבר על דיכאון, מחסור בכסף, בעיות במערכת היחסים, בעיות גופניות ועוד סיטואציות רבות שנדמה היה שלא ניתן להתגבר עליהן.

מה נפלא בך שאתה לא קולט? האם אתה מוכן להתחיל ליצור את החיים שתמיד ידעת שאפשריים אבל עדיין לא השגת?  

אלו מפתחות שייתנו לך חופש מוחלט ויאפשרו לך להיות מודע בחיים בקלות; זה קרש הקפיצה לבחור את החיים שלך במקום להיות תחת ההשפעה של נקודת המבט של מישהו אחר או משהו אחר. כשאתה דורש מעצמך להשתמש בהם כל הזמן, הם הופכים להיות אופן של הוויה וקיום. כל החיים מגיעים אליי באיז, ג׳וי וגלורי, כמציאות.

 –גארי דגלאס, מייסד אקסס קונשסנס

ההורדות שישלחו אליך כוללות:

קבצים דיגיטליים MP3 להורדה


מידע לגבי המשלוח:

אחרי ההזמנה, תקבל אימייל עם הוראות, כך שתוכל מיד להוריד את הקבצים. אם תכניס שם משתמש וסיסמא באתר לפני הרכישה, תוכל למצוא את הקבצים גם בחשבון שלך באתר, תחת ״הורדות דיגיטליות״.  

גארי דגלאס הוא היוצר החלוץ של סט תהליכים וכלים משני חיים הידועים, כבר יותר מ-30 שנה, בשם אקסס קונשסנס. הכלים האלו, שנמצאים בחוד החנית של כלי התודעה, שינו את החיים של עשרות אלפי אנשים מסביב לעולם. העבודה שלו התפשטה ליותר מ-170 מדינות, עם יותר מ-5,000 מנחים מוסמכים בכל העולם. הכלים מאפשרים, באופן כל כך פשוט וכל כך אפקטיבי, לאנשים מכל הגילאים והרקעים לעזור לעצמם להסיר מחסומים שמונעים מהם את החופש לחיות וליצור את החיים שהם מבקשים באמת.

למידע נוסף

ד"ר דיין היר הוא סופר בעל שם בינלאומי, מרצה ומנחה לשינוי ותודעה. מעל ל-20 שנה, דיין הוא היוצר השותף של אקסס קונשסנס והוא מזמין אנשים מכל תרבות, מדינה, גיל ומעמד חברתי לאמץ את הגדולה האמיתית שלהם. דיין הוכשר במקור ככירופרקט ויש לו גישה שונה לחלוטין לשינוי וריפוי אנרגטי על ידי כך שהוא מאפשר לאנשים להתחבר ולהכיר ביכולות, בעוצמה ובידיעה שלהם.

למידע נוסף