Umowa i Dostarczenie w Twoim Życiu 2016-Luty Tele-cykl (Deal & Deliver for your Life Feb-16 Teleseries - Polish)


By Gary M. Douglas

Witaj na Tele-cyklu Umowa i Dostarcznie w Twoim Życiu!

Zmieniając Reakcję na Działanie

About

Format

Price

QTY

MP3 + PDF Download
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Czas trwania: 3 częściowy Tele-cykl

Facylitator: Gary M. Douglas

Format: Pliki MP3 i PDF

Wymagania: Podstawy Access Conscousness i Tele-klasa Umowa i Dostarczenie

Czym jest Tele-cykl Umowa i Dostaczenie w Twoim Życiu?

Na tym tele-spotkaniu, chciałbym aby ludzie zrozumieli to czego nie pojmują na temat umowy i dostarczenia i zaadresować ich niegotowość aby zobaczyć, gdzie jeszcze nie rozumieją tego tematu.

Niektórzy zachowuja się tak jakby rozumieli umowę i dostarczenie, lecz tak naprawdę jej nie rozumieją. Ludzie powinni mieć więcej świadomości a nie mniej.

Darem umowy i dostarczenia jest to, że zamiast mieć "zamglone" obszary w swoim życiu, mamy tam klarowność. Zaczynamy wiedzieć co naprawdę jest dla nas prawdą i co jest prawdą dla innych. Niczego nie spostrzegamy poprzez punkt widzenia, co daje nam nic innego jak tylko możliwości.

Większość ludzi dochodzi do konkluzji, myśląc, że dochodząc do wystarczająco dużo konkluzji, rzeczy będą dla nich pracować. Niestaty, posiadanie większej ilości konkluzji nie powoduje, że rzeczy dla nas pracują bardziej.

 

Kiedy nie opowiadasz się za swoim życiem, również nikt inny nie pozwoli ci opowiedzieć się do twojego życia.

--Gary M. Douglas

 

Musisz zrozumieć różnicę w punkcie widzenia, który możesz mieć, a nie ograniczenia, które daje Ci ten punkt widzenia.

W jaki sposób otrzymujesz jasność poprzez umowę w Twoim życiu aby prawdziwie tworzyć?


Dostarczone materiały zawierają:

  • Pliki MP3
  • Pliki PDF

Informacje dostarczenia:

Po złożeniu zamówienia, mail dostawy z załączoną instrukcją będzie wysłamy do ciebie, i wtedy będziesz mógł pobrać swoje pliki. Jeśli zalogujesz się przez zakupem, będziesz mógł również pobrać swoje pliki ze swojego profilu pod pliki do pobrania (digital downloades).

Gary jako pionier, ponad 30 lat temu, wprowadził zestaw transformujących życie narzędzi i procesów znanych jako Access Consciousness®. Efekty jego pracy dotarły już do 170 krajów, a liczba facylitatorów na całym świecie przekracza 5000 osób. Proste, efektywne narzędzia ułatwiają ludziom w każdym wieku, bez względu na pochodzenie, pozbyć ograniczeń, które powstrzymują ich przed całkowitą wolnością i kreowaniem życia, jakiego prawdziwie pragną.

Dowiedz się więcej