Jak se stát penězi Pracovní kniha (How to Become Money Workbook - Czech Version)


By Gary M. Douglas

Co kdybyste byli ochotni přijímat nekonečné množství peněz?


E-books:            
Rakuten Kobo                  

About

Format

Price

QTY

Softcover Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Co je to, Jak se stát penězi Pracovní kniha?

Tato pracovní kniha byla přijata prostřednictvím channelingu zakladatelem Access Consciousness® Garym M. Douglasem, aby vám dala větší jasnost a lehkost s penězi – obsahuje jednoduché kroky k tomu, jak získat jasnost ohledně peněz a jak začít mít VÍCE! Co kdyby peníze byly jen prostředkem ke změně světa?

Před více než 30 lety přišel Gary Douglas se sadou transformačních nástrojů a procesů měnících život známých jako Access Consciousness. Tyto nástroje, které jsou na tvůrčím okraji vědomí, změnily životy desítek tisíc lidí po celém světě. Jeho práce se rozšířila do více než 170 zemí s více než 5 000 vyškolenými facilitátory po celém světě. Jednoduché a efektivní nástroje pomáhají lidem všech věkových skupin a z různých prostředí odstranit omezení, která jim brání svobodně žít a vytvořit život, po kterém opravdu touží.

Více informací