Být sám sebou mění svět (Being You Changing the World - Czech Version)


By Dr. Dain Heer

Příručka k vytvoření nekonečných možností a dynamické změny. Je teď pravý čas?

„Je to velmi odlišná kniha. Byla napsána pro snílky tohoto světa - pro lidi, kteří vědí, že je možné něco jiného - ale kteří nikdy neměli nástroje. Co když vám řeknu, že nástroje existují? Možnosti, o kterých jste vždy snili, jsou možné!


E-books:            
Rakuten Kobo                  

About

Format

Price

QTY

Softcover Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

O čem je kniha "Být sám sebou mění svět"?

Poskytne vám řadu praktických a dynamických nástrojů a procesů, které vás posílí v tom, že víte, co je pro vás pravdivé a kdo opravdu jste. Co když tím, že jste sami sebou, můžete všechno změnit - život, vztahy, tělo, finanční situaci... a svět?

 

Vy jako bytost - jestliže jste skutečně sami sebou - vytváříte kouzla! A pravda. Víte to, že ano?

– dr. Dain Heer

 

V roce 2000 jsem byl zdánlivě úspěšným chiropraktikem. Ale pod povrchem jsem byl hluboce v depresích. Nastal k okamžik, kdy jsem byl připraven vše ukončit. Dal jsem vesmíru šest měsíců... A najednou, po vyzkoušení všech svépomocných metod a duchovních modalit, které jsem vyzkoušet mohl, jsem narazil na něco, co změnilo můj život - Access Consciousness.

 

+++ +++

Největší dar, který můžete někomu dát, je posílit ho v tom VYBRAT si - i když pro něj volba nebude fungovat. Protože pak bude mít dar volby po zbytek svého života.

– dr. Dain Heer
+++ 


Access je systém otevírající dveře všemu, co je v tomto světě možné. Tím, že vám dává přístup k vašemu vědění, tím, že dynamicky zvyšuje vaše vědomí a tím, že zahrnuje vše a nic nesoudí.

„Prosím, vězte, že pro vás nemám žádné odpovědi. Jen otázky. Jedině vy víte, co je pro vás pravda. Zvu vás společně se mnou prozkoumat, kým skutečně jste. Moje vlastní cesta k vědomí pokračuje stejně jako vaše. Pokud chcete, tato kniha vás může dovést k tomu, že Být sám sebou mění svět. Je teď pravý čas? Je tohle to, na co jste čekali?

Dr. Dain Heer je mezinárodně uznávaný řečník a facilitátor vědomí a změny. Dain již více než 20 let spolupracuje na vytváření Access Consciousness a vyzývá lidi po celém světě, aby přijali svou skutečnou velikost - lidi ze všech kultur, zemí, různého věku a sociálních vrstev společnosti. Původně vystudovaný chiropraktik má úplně jiný přístup k energetickým změnám a uzdravování tím, že lidem pomáhá využívat a rozpoznávat jejich vlastní schopnosti, sílu a znalosti.

Více informací