Peníze nejsou problém vy jste (Money Isn't The Problem You Are - Czech Version)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

CO KDYŽ JE TO VŠECHNO O TOM, JAK MOC JSTE OCHOTNI… PŘIJÍMAT?

About

Format

Price

QTY

Softcover Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Co jsou Peníze nejsou problém vy jste?

KNIHA NABÍZÍ NEOTŘELÉ ZPŮSOBY, JAK POHLÍŽET NA PENÍZE

Peníze nejsou problém, vy jste je kniha napsaná pro lidi, kteří trvale žijí v tíživých poměrech způsobených penězi. Ať už hodně utrácejí, nemají dostatek nebo mají příliš.

V knize Peníze nejsou problém, vy jste, sdílejí Gary M. Douglas a Dr. Dain Heer procesy, nástroje a úhly pohledu, které můžete použít ke změně způsobu, jakým proudí peníze do vašeho života. Gary a Dain pracovali na problémech s penězi s mnoha lidmi – od těch, kteří měli v kapse deset dolarů až po ty, kteří měli deset milionů. Zajímavé je, že všichni měli stejný problém, který neměl s penězi vůbec nic společného. Šlo o to, co nejsou ochotni přijímat. To, co nejste ochotni přijmout, vytváří omezení toho, co můžete mít. Změňte TO a peníze přestanou být problémem jednou pro vždy!

CO KDYŽ NAUČIT SE PŘIJÍMAT JE NEJLEPŠÍ VĚC, JAKOU MŮŽETE UDĚLAT?

Kniha Peníze nejsou problém, vy jste, je založena na populárním semináři Access Consciousness Peníze, který jsme pořádali ve Spojených státech, Kanadě, Evropě, Asii, Jižní Americe, Austrálii a na Novém Zélandu! Byla přeložena do mnoha jazyků a zve lidi z celého světa k větší svobodě s penězi a se svými životy.

„Není to o penězích. Nikdy. Je to o tom, co jste ochotni přijímat. Vesmír je nekonečně hojný. Naučte se dělat jiná rozhodnutí pomocí povzbuzujících nástrojů z této knihy. MŮŽETE vytvořit jinou realitu.

–Gary M. Douglas, kladatel Access Consciousness

Před více než 30 lety přišel Gary Douglas se sadou transformačních nástrojů a procesů měnících život známých jako Access Consciousness. Tyto nástroje, které jsou na tvůrčím okraji vědomí, změnily životy desítek tisíc lidí po celém světě. Jeho práce se rozšířila do více než 170 zemí s více než 5 000 vyškolenými facilitátory po celém světě. Jednoduché a efektivní nástroje pomáhají lidem všech věkových skupin a z různých prostředí odstranit omezení, která jim brání svobodně žít a vytvořit život, po kterém opravdu touží.

Více informací

Dr. Dain Heer je mezinárodně uznávaný řečník a facilitátor vědomí a změny. Dain již více než 20 let spolupracuje na vytváření Access Consciousness a vyzývá lidi po celém světě, aby přijali svou skutečnou velikost - lidi ze všech kultur, zemí, různého věku a sociálních vrstev společnosti. Původně vystudovaný chiropraktik má úplně jiný přístup k energetickým změnám a uzdravování tím, že lidem pomáhá využívat a rozpoznávat jejich vlastní schopnosti, sílu a znalosti.

Více informací