Çeldiricilerin Ötesinde Yaşamak (Living Beyond Distraction - Turkish Version)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Gary M. Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından yazılan Çeldiricilerin Ötesinde Yaşamak'a hoş geldiniz!

Artık gerçekten arzu ettiğiniz geleceği yaratmaktan çeldirilmeyi bırakmanın zamanı geldi mi?


E-Kitaplar:            
Rakuten Kobo                  

About

Format

Price

QTY

Softcover Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

"Çeldiricilerin Ötesinde Yaşamak" nedir?

Artık gerçekten arzu ettiğiniz geleceği yaratmaktan çeldirilmeyi bırakmanın zamanı geldi mi?

Artık tamamen mevcut olmanın ve yaşamaya başlamanın zamanı geldi mi?

Artık işlev gösterme şeklinizi değiştirmenin ve hiç mümkün olduğunu düşünmediğiniz bir var olmanın kolaylığını keşfetmenin zamanı geldi mi?

Kendinizi değiştiremiyormuşsunuz gibi görünen bir durumun içinde bulduğunuzda bir çeldirici implantın içine sıkışmış olabilirsiniz. Bir çeldirici implant, yaşamınızdaki olaylar tarafından tetiklenmek ve sizi gerçekte olabileceğiniz her şey olmaktan ve gerçekten sahip olmak istediğiniz hayata sahip olmaktan alıkoyan çeldiricileri yaratmak üzere tasarlanmıştır. Hiçbir şeyde hiçbir seçime sahip olmadığımıza inanmamızın sebebi onlardır.

Bu kitap, çeldirici implantları tanımanıza ve onlardan özgürleşmenize olanak sağlayan bilgiler ve etkili araçlar sunmaktadır.

Çeldiricilerin Ötesinde Yaşamak, Access Consciousness’ın kurucusu Gary Douglas ve Dr. Dain Heer ile altı bölümlük bir tele konferans serisine dayanmaktadır.

İşte okuyucuların söyledikleri:

Çeldirici implantlarının farkında olmak realitemi değiştirdi ve mümkün olduğunu bildiğimden daha fazla enerjiye sahip olmamı sağladı.

Hayatımda meydana gelen değişimin ve genişlemenin büyüklüğü olağanüstü – kelimelerin ötesinde.

Hayatımda bugüne kadar ilk defa kendimi tanımaya başlıyorum.

Gary Douglas, 30 yıldan fazla süredir Access Consciousness olarak bilinen bir dizi dönüşümsel hayat değiştiren araçlar ve proseslere öncülük etmiştir. Bilincin yaratıcı kıyısında olan bu araçlar, dünyanın her tarafından on binlerce kişinin hayatlarını dönüştürmüştür. Hatta bu çalışmaları dünya genelinde eğitimli yaklaşık 5000 kolaylaştırıcı ve uygulayıcı ile 170 ülkeye yayılmıştır. Basit ama çok etkin olan araçlar, bütün yaşlar ve geçmiş deneyimlere sahip insanlara, onları dolu dolu bir hayat yaşamaktan alıkoyan kısıtlamaları kaldırmalarında yardımcı olmuştur.

Daha fazla öğren

 

Dr. Dain Heer çoksatar kitap yazarı uluslararası ünlü konuşmacı ve bilinçlilik ve değişim kolaylaştırıcısıdır. Dain 20 yıldan beri, dünyanın her tarafından insanları - her kültürden, ülkeden, yaştan ve cemiyetin bütün sosyal tabakalarından insanları kendi gerçek muazzamlıklarına davet etmektedir. Gerçekte kayropraktörlük eğitimi almıştır, şifalandırma için insanların kendi yetenek ve bilişlerine girmek ve onları kabul etmelerini kolaylaştırmak suretiyle tamamıyla farklı yaklaşımı vardır.

Daha fazlasını öğrenin