Vztahy bez rozvodů (Divorceless Relationships - Czech Version)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Vítejte u knihy Vztahy bez rozvodů od Garyho M. Douglase a Dr. Daina Heera!

Co když se nemusíte rozvádět sami se sebou, abyste mohli být ve vztahu?


E-knihy:        
Rakuten Kobo                

About

Format

Price

QTY

Softcover Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

O čem jsou Vztahy bez rozvodů?

Co kdybyste se nemuseli rozvádět, abyste si vytvořili intimní vztah?

Většina z nás tráví spoustu času oddělováním částí a kousků sebe sama, aby se mohla starat o někoho jiného. Například si rádi chodíte zaběhat, ale místo běhání trávíte čas se svým partnerem, abyste mu ukázali, že vám na něm opravdu záleží. „Tolik tě miluji, že se vzdám věci, která je pro mě tak cenná, abych mohl/a být s tebou.“ To je jeden ze způsobů, jak se rozvádíte sami se sebou, za cenu vytvoření důvěrného vztahu. Jak často bude toto rozcházení se fungovat v dlouhodobém horizontu?

Vztah bez rozvodu je takový, v němž se nemusíte rozvádět se žádnou částí svého já, abyste mohli být ve vztahu s někým jiným. Je to místo, kde se každý a všechno, s čím jste ve vztahu, může stát v důsledku tohoto vztahu větším.

Vztahy bez rozvodů obsahují nástroje, cvičení a procesy, které můžete použít:

  • k tvorbě vztahů bez rozvodů
  • k objevení toho, co byste si jako vztah přáli
  • k použití energie na přivábení osoby, o kterou máte zájem
  • k okamžiku, kdy víte, že nadešel čas vztah opustit
  • k obnově vztahu s vaším partnerem
  • k navrácením sexu do vašeho vztahu
  • ke vzrušení partnera

Tohle je tak dobrá kniha. Čtu ji znovu společně se svým novým přítelem. Je to báječný nástroj pro zahájení partnerské konverzace. Četla jsem ji, když jsem byla svobodná, a podívejte, co se stalo: potkala jsem někoho, kdo mě má rád takovou, jaká jsem. Udělejte si laskavost a darujte si ji. Život je otevřená kniha možností!

–Deborah

+++ +++
Úžasné, život měnící. Doporučuji tohle čtení všem, kteří chtějí žít vědomější, radostnější a snadnější život. Kniha není jen o vztahu s manželem/manželkou - je o vztazích obecně, a co je nejúžasnější - o vztazích, které si vytváříme (nebo nevytváříme) sami se sebou.
–Anna

Připojte se ke Garymu Douglasovi a k Dr. Dainu Heerovi, kteří zkoumají, co by bylo potřeba... k tomu, abyste měli vztah, aniž byste se rozvedli s jakoukoli částí svého já.

Před více než 30 lety přišel Gary Douglas se sadou transformačních nástrojů a procesů měnících život známých jako Access Consciousness. Tyto nástroje, které jsou na tvůrčím okraji vědomí, změnily životy desítek tisíc lidí po celém světě. Jeho práce se rozšířila do více než 170 zemí s více než 5 000 vyškolenými facilitátory po celém světě. Jednoduché a efektivní nástroje pomáhají lidem všech věkových skupin a z různých prostředí odstranit omezení, která jim brání svobodně žít a vytvořit život, po kterém opravdu touží.

Více informací

Dr. Dain Heer je mezinárodně uznávaný řečník a facilitátor vědomí a změny. Dain již více než 20 let spolupracuje na vytváření Access Consciousness a vyzývá lidi po celém světě, aby přijali svou skutečnou velikost - lidi ze všech kultur, zemí, různého věku a sociálních vrstev společnosti. Původně vystudovaný chiropraktik má úplně jiný přístup k energetickým změnám a uzdravování tím, že lidem pomáhá využívat a rozpoznávat jejich vlastní schopnosti, sílu a znalosti.

Více informací