Pieniądze nie są problemem, ty nim jesteś (Money Isn't The Problem You Are - Polish Version)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Witajcie w świecie Pieniądze nie są problemem, ty nim jesteś, książce autorstwa Gary'ego M. Douglasa i dr Daina Heera!


A gdyby tu chodziło o to, jak dużo pozwalasz sobie... otrzymać?

Ebooki:        
Rakuten Kobo                

About

Format

Price

QTY

Softcover Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Czym jest książka „Pieniądze nie są problemem, ty nim jesteś"?

Książka "Pieniądze nie są problemem, ty nim jesteś" jest przeznaczona dla osób, które mają niekończące się trudności w temacie pieniędzy, niezależnie od tego, czy ich zbyt dużo wydają, nie mają wystarczającej ich ilości, czy mają ich zbyt wiele.

Ta książka oferuje nieszablonowe podejście do pieniędzy. Tu nie chodzi o pieniądze. Nigdy. Tu chodzi o przyzwolenie na otrzymywanie. Co może inna perspektywa i podejście do pieniędzy zrobić dla Ciebie i Twojego konta bankowego?

W książce Pieniądze nie są problemem, ty nim jesteś, Gary M. Douglas i dr Dain Heer dzielą się odkreowaniami, narzędziami i punktami widzenia, których możesz użyć, aby zmienić sposób, w jaki pieniądze przypływają do twojego życia. Gary i Dain pracowali z wieloma ludźmi w kwestiach finansowych: takimi, którzy mieli dziesięć dolarów w kieszeni, oraz takimi, którzy mieli dziesięć milionów. Co ciekawe, wszyscy mieli ten sam problem i nie ma on nic wspólnego z pieniędzmi. Ma on związek z tym, czego nie są w stanie otrzymać.

To, czego nie chcesz otrzymać, ogranicza to, co możesz mieć. ZMIEŃ TO, a pieniądze przestaną być problemem!

Dowiedz się o tym, czego nikt inny nie powiedział Ci o pieniądzach! Wszechświat to miejsce pełne obfitości, a narzędzia i techniki opisane w tej książce dadzą ci możliwość wykreowania innej rzeczywistości.

+++ +++
Najważniejszą rzeczą, której nie chcesz otrzymać, jest to, jak jesteś naprawdę niesamowicie wspaniały.
–Gary M. Douglas
+++

Pieniądze nie są problemem, ty nim jesteś bazują na popularnych narzędziach Access Consciousness®! Ta książka jest przetłumaczona na wiele języków i zaprasza ludzi na całym świecie do większej wolności z pieniędzmi oraz wolności życia.

A gdyby nauczenie się otrzymywania było najwspanialszą rzeczą, jaką możesz zrobić?

 

Gary jako pionier, ponad 30 lat temu, wprowadził zestaw transformujących życie narzędzi i procesów znanych jako Access Consciousness®. Efekty jego pracy dotarły już do 170 krajów, a liczba facylitatorów na całym świecie przekracza 5000 osób. Proste, efektywne narzędzia ułatwiają ludziom w każdym wieku, bez względu na pochodzenie, pozbyć ograniczeń, które powstrzymują ich przed całkowitą wolnością i kreowaniem życia, jakiego prawdziwie pragną.

Dowiedz się więcej

Dr Dain Heer jest autorem bestsellerów i znanym na całym świecie mówcą i facylitatorem świadomości i zmiany. Od ponad 20 lat zaprasza ludzi na całym świecie do uznawania swojej wspaniałości – ludzi ze wszystkich kultur, krajów, w każdym wieku i z każdej warstwy społecznej. Z wykształcenia fizjoterapeuta, obecnie prezentuje całkiem inne podejście do uzdrawiania poprzez ułatwienie ludziom dostępu i uznania własnych umiejętności, mocy i wiedzenia.

Przeczytaj więcej