Radostně z dluhů (Getting Out of Debt Joyfully - Czech Version)


By Simone Milasas

Vítejte u Radostně z dluhů od Simone Milasas!

Nikdo by neměl mít problém s penězi.

–Simone Milasas


E-knihy:        
Rakuten Kobo                

About

Format

Price

QTY

Softcover Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Co je "Radostně z dluhů?"

V době, kdy si Simone Milasas uvědomila, že musí provézt velkou změnu, měla dluhy ve výši 178 000 dolarů. S pomocí nástrojů uvedených v této knize se jich během dvou let úplně zbavila.

Simonin úhel pohledu -- Nikdo by neměl mít problém s penězi.

Jste připraveni změnit celou svou realitu týkající se peněz? Jaký úhel pohledu na peníze máte, který, kdybyste ho změnili, vytvořilo by to pro vás jinou realitu?

Co kdybyste mohli mít neomezené zdroje příjmů? Co když můžete tvořit peníze tak, jako nikdo jiný? Tato kniha vás podpoří v masivní změně a pozve vás k vytváření obrovského množství peněz.

Radostně z dluhů je začátek úplně jiných možností.
Pokud jste připraveni změnit celou svou finanční realitu, pojďme na to.

Co nejhoršího se může stát? Zůstane váš život stejný? Začnete tvořit peníze? Vaše volba.

 

+++ +++
"Radostně z dluhů" není pro čtenáře, který hledá rychlé řešení své finanční situace. Ale osvědčí se, coby instruktážní příručka a reference ze „skutečného světa“, který je naprosto neocenitelný pro ty, kdo se vážně zabývají pozvednutím svého života z dluhů. Výjimečně 'uživatelsky přívětivá' příručka svou organizací i prezentací, "Radostně z dluhů" je bez výhrad doporučeno zejména pro komunitní, vysokoškolské a univerzitní knihovny v sekci Správy peněz. Pro osobní potřebu je třeba poznamenat, že „Radostně z dluhů“ je k dispozici také ve formátu digitální knihy.

James A. Cox, šéfredaktor
Midwest Book Review

 

 

"Simone je celosvětovou koordinátorkou pro podnikání Access Consciousness®, mezinárodní přednášející a autorkou knih Radost z podnikání, Radostně z dluhů a Vztah, jste si jistí, že ho chcete?"

Je uznávanou mentorkou v oblasti podnikání a osobního rozvoje a cestuje po světě a organizuje semináře s Access Consciousness. Simone, dáma, která ví, jak být ženou, si libuje v radosti z budoucí příležitosti a ví, že vyhlídka na možnost spočívá v každé vaší volbě.

„Simone najdete každý týden na jejím podcastu The Choice, Change & Action (Volba, změna a akce), který je k dispozici na jejích webových stránkách a iTunes."

Více o Simone zde: www.simonemilasas.com