Deset klíčů ke svobodě (The Ten Keys To Total Freedom - Czech Version)


By Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Vítejte u Deseti klíčů ke svobodě

...konverzace s Garym M. Douglasem & Dr. Dainem Heerem

Toto je Deset klíčů ke svobodě. Jsou způsobem života, který vám pomůže rozšířit schopnost vědomí, abyste si mohli lépe uvědomit sami sebe, svůj život, tuto realitu i to, co je za ní.


E-knihy:        
Rakuten Kobo                

About

Format

Price

QTY

Softcover Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

S větším uvědoměním si můžete začít vytvářet život, o kterém jste vždy věděli, že je možný, ale ještě jste ho nedosáhli.

Deset klíčů ke svobodě je způsob života, který vám pomůže rozšířit schopnost vědomí, abyste si mohli lépe uvědomit sami sebe, svůj život, tuto realitu i to, co je za ní.

Budete-li tyto věci skutečně dělat a budete jimi, osvobodíte se ve všech oblastech svého života. Lidé pomocí těchto Deseti klíčů překonali deprese, nedostatek peněz, problémy ve vztazích, tělesné problémy a mnoho dalších situací, které se zdály nepřekonatelné.

Gary Douglas a Dr. Dain Heer podrobně prozkoumali Deset klíčů ke svobodě v sérii telecallů a rozhovorů, které probíhaly po dobu deseti týdnů s facilitátory Access Consciousness® a dalšími lidmi z celého světa.

Pokaždé, když se rozhodnu, otevírám dveře do další úrovně vědomí volby.

–Gary M. Douglas

Tato kniha je založena na hlavních principech Access Consciousness, které se mění a stále zlepšují životy lidí na celém světě.

+++ +++
Toto malé prohlášení, zajímavý úhel pohledu, je jedním z největších klíčů ke království. Gary už dlouho říká, že kdybyste byli ochotni používat: „Je zajímavý úhel pohledu, že mám tento úhel pohledu“ po celý rok, ve vašem životě už nic nebude obtížné. Byli byste prostorem, který by umožnil naprostou lehkost.
–Dr. Dain Heer 
+++

 

Před více než 30 lety přišel Gary Douglas se sadou transformačních nástrojů a procesů měnících život známých jako Access Consciousness. Tyto nástroje, které jsou na tvůrčím okraji vědomí, změnily životy desítek tisíc lidí po celém světě. Jeho práce se rozšířila do více než 170 zemí s více než 5 000 vyškolenými facilitátory po celém světě. Jednoduché a efektivní nástroje pomáhají lidem všech věkových skupin a z různých prostředí odstranit omezení, která jim brání svobodně žít a vytvořit život, po kterém opravdu touží.

Více informací

Dr. Dain Heer je mezinárodně uznávaný řečník a facilitátor vědomí a změny. Dain již více než 20 let spolupracuje na vytváření Access Consciousness a vyzývá lidi po celém světě, aby přijali svou skutečnou velikost - lidi ze všech kultur, zemí, různého věku a sociálních vrstev společnosti. Původně vystudovaný chiropraktik má úplně jiný přístup k energetickým změnám a uzdravování tím, že lidem pomáhá využívat a rozpoznávat jejich vlastní schopnosti, sílu a znalosti.

Více informací