Učili byste rybu lézt na strom? (Would You Teach a Fish To Climb a Tree - Czech Version)


By Anne Maxwell , Gary M. Douglas , Dr. Dain Heer

  • Facebook
  • Twitter
  • Email

Jiný pohled na děti s ADD, ADHD, OCD a autismem

Vítejte u knihy Učili byste rybu lézt na strom od Anne Maxwellové, Garyho M. Douglase a Dr. Daina Heera!


E-knihy:        
Rakuten Kobo                

About

Format

Price

QTY

Softcover Book
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} Save {{allVariants[selectedVariant].OnSaleDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].OnSaleSavedAmount}}) Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Sale: {{allVariants[selectedVariant].SaleAmountFormatted}} Country - Save: {{allVariants[selectedVariant].LocationDiscountPercent}} ({{allVariants[selectedVariant].LocationSavedAmount}})
Final: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Sale: {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
Country - Save:) {{allVariants[selectedVariant].PriceWithDiscountFormatted}}
{{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}
Regular: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}}.
Wholesale: {{allVariants[selectedVariant].PriceFormatted}} / item

Lidé mají tendenci vycházet z toho, že s těmito dětmi není něco v pořádku, protože se neučí tak jako my ostatní.

Skutečnost je taková, že si osvojují věci úplně jiným způsobem. Musíme si poodstoupit a zjistit, jak se učí, a ne se je snažit učit metodami, které možná fungovaly pro nás, ale rozhodně nefungují pro ně.

Co kdybychom je mohli vnímat takové, jaké jsou, a ne takové, jaké nejsou? Co by to mohlo změnit?

+++

Každý je génius. Ale když budete rybu soudit podle toho, jestli umí vylézt na strom, bude celý život věřit, že je hloupá.
–Albert Einstein

+++

+++ +++
Když jsem tuto knihu četla, měla jsem pocit, že snad poprvé v životě začínám rozumět sama sobě. Jsem za ni vděčná z mnoha důvodů. Celý svůj dospělý život pracuji s malými dětmi, zejména autistické děti mě vždy přitahovaly a i já je. Svým blízkým jsem říkala, že jsem vždy měla pocit, že jsou všechny také telepati a senzibilové. Vymýšlela jsem si telepatické hry, které jsem s nimi hrála, a žasla jsem nad tím, co všechno se mezi námi dá předat! Tato kniha je úžasná a nástroje v ní obsažené doslova mění můj život. Děkuji, upřímně - se slzami vděčnosti - DĚKUJI, že jste tuto knihu napsali.
–Laura

+++

Co když jsou vaše děti dokonalé - dokonce i když mají ADHD, OCD, ADD, autismus nebo cokoliv jiného?
–Dr. Dain Heer

+++

Products You Might Also Like

Před více než 30 lety přišel Gary Douglas se sadou transformačních nástrojů a procesů měnících život známých jako Access Consciousness. Tyto nástroje, které jsou na tvůrčím okraji vědomí, změnily životy desítek tisíc lidí po celém světě. Jeho práce se rozšířila do více než 170 zemí s více než 5 000 vyškolenými facilitátory po celém světě. Jednoduché a efektivní nástroje pomáhají lidem všech věkových skupin a z různých prostředí odstranit omezení, která jim brání svobodně žít a vytvořit život, po kterém opravdu touží.

Více informací

Dr. Dain Heer je mezinárodně uznávaný řečník a facilitátor vědomí a změny. Dain již více než 20 let spolupracuje na vytváření Access Consciousness a vyzývá lidi po celém světě, aby přijali svou skutečnou velikost - lidi ze všech kultur, zemí, různého věku a sociálních vrstev společnosti. Původně vystudovaný chiropraktik má úplně jiný přístup k energetickým změnám a uzdravování tím, že lidem pomáhá využívat a rozpoznávat jejich vlastní schopnosti, sílu a znalosti.

Více informací

Anne Maxwellová, LCSW, RPT-S, je dětská a rodinná terapeutka a facilitátorka Access Consciousness. Mnoho dětí, s nimiž pracuje, ji zná jako „Hravou paní“ a někteří její kolegové jako „Zaříkávačku dětí“. Má více než 20 let zkušeností s prací s dětmi všech věkových kategorií, s nejrůznějšími diagnózami, ale i s dospělými a s rodinami. Anne nyní cestuje po celém světě, facilituje kurzy a vyvinula jedinečný přístup ke změně pro děti a rodiny. Učí děti a rodiče využívat a rozpoznávat své vlastní schopnosti a vědění a uznávat, že jiný je prostě jiný; ne správný, ne špatný. A výsledky jsou kouzelné, fenomenální, úžasné! Uzdravení a změna jsou mnohem snazší, účinnější, zábavnější a rychlejší!